חפצים עלומים

במשך תקופה ארוכה ליקט יריב זרביב חפצים עזובים ברחובות תל אביב.את החפצים שאסף הוא שימר ושיפץ, והפיח חיים חדשים בכול חפץ וחפץ. בהשקת "חפצים עלומים", מציג זרביב את תוצרי תהליך יצירתו למכירה.

 

 

יריב זרביב הוא סופר, משורר, יוצר מוסיקה ואמן בלתי תלוי. לפני כשנה החליט יריב לעזוב קריירה ארוכה ומבטיחה בתחום המדיה הדיגיטלית ולהקדיש את עצמו ליצירה אמנותית, וזאת באמצעות מחזור של חפצים וחומרי גלם שונים וישנים המועדים להריסה. הוא שכר סטודיו לעבודה והחל בבניית קולקציה של רהיטים, חפצי קפסולה כמו גופי תאורה ומייצבים אמנותיים.

 

יריב זרביב, יח"צ

 

 

חומרי הגלם מהם יצר את החפצים הגיעו משני מקורות עיקריים, פסנתר גרמני ישן שיצא מכלל שימוש וחלונות בניין באוהאוס מדהימים שננטשו בחממה. הפסנתר פורק מכל חלקיו החיצוניים והפנימיים שמוחזרו לרהיטים שימושיים ומייצבים אמנותיים. כך גם חלונות הבאוהאוס, שעברו ליטש וצביעה מחדש, ומוחזרו לרהיטים ייחודיים. בעבודותיו נוהג יריב לשזור מילים ושירים פרי האסוציאציות שלו, בדומה לחצר אחורית, בה מתרחשים קסמים ממגנטים וחשיבה אחרת. הוא משחק בין הישן לחדש ומייצר אמנות משני קצוות. אלה מעלים שיח מסוג אחר.

 

 

 

יריב זרביב, פועל בעיר תל אביב בתחום הכתיבה והאמנות מסוף שנות התשעים. הוא למד כתיבה בבית הספר לקולנוע 'קמרה אובסקורה' ובמכללה העברית 'עלמא' בתל אביב. ספר הביכורים "אומקה ויצורי האופל" הוצאת 'פסיק', יצא לאור בשנת 2016, רומן מחווה לספרות ה"טראש" החושף מבעד לקרעי המציאות את האמת המפתיעה על המרקם הרגשי, הכוחות האלימים והיופי שבעולמו של יוצר. שנתיים אחר כך הוציא לאור ספר שירה חזותית "פגמים" הוצאת 'פסיק', אוסף יצירות ייחודיות מתוך מכונת כתיבה ישנה.

 

 

 

"חפצים עלומים", ב- 14 לחודש מרץ, בשעה 20:00.

התערוכה תתקיים בסטודיו שלו בקרית המלאכה בתל אביב, ברחוב שביל המרץ 6, קומה 3.

ליצירת קשר ניתן לפנות אליו במייל

או בדף הפייסבוק

Google+PinterestFacebookTwitterWhatsAppLinkedIn

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

גינת חלומות
Green Touch
חדר משלהם
הקשר בין עיצוב לתרומה לקהילה
דירה קונטרסטית
סטודיו ETN
קלאסיקה בפרשנות עכשווית
לוי חמיצר אדריכלים
בית על הים
קרן ניב טולדנו - עיצוב פנים

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

חפש באתר