הטבע מתעורר לחיים

הדיאלוג הפורה בין עולם האופנה לעולם העיצוב מעורר חזית חדשה, בה זולגים הבדים מן הבגדים אל הספות, ומן הווילונות אל השמלות.

בעולם הגלובלי של המאה החדשה הבשורות החמות והטרנדים המובילים בתחום עיצוב הבית מגיעים הישר מתצוגות ההוט-קוטור שמכתיבים המעצבים הבינלאומיים. מהארון – לסלון.

 

 

החלוקה הברורה בין עולם העיצוב לעולם האפנה התטשטשה, ועמה ההבנה כי עיצוב הבית, בדיוק כמו ארון הבגדים, מושפע מתצוגות האופנה. אם בעבר ניתן היה להבחין בהשפעות של עולם האופנה על תחום עיצוב הבית באיחור של כמה עונות, הרי שכיום הגבולות הם כה מעורפלים עד כי לעתים קשה להפריד בין השניים.

 

 

הפלירטוט בין עולם האופנה לבין עולם העיצוב מקבל ביטויים יצירתיים מגוונים. ובעבור קהל רחב של מביני עניין, גם הווילון, הכרית בסלון, כלי ההגשה והאמבטיה כמו הלבוש מעידים על סגנון החיים.

 

 

עונת הקיץ הקרבה, סוחפת עמה מספר מגמות בעיצוב הבית שבלטו בשבועות האופנה בהם הטרנד הטרופי:

הטרנד הטרופי- עצים טרופיים, צמחיה אקזוטית וים טורקיז. לא, לא מדובר בחופשה בקאריביים כי אם בטרנד הטרופי השוטף את עולם האופנה כמו גם את עיצוב הבית. הסגנון הטרופי השואב השראתו ממושבות אקזוטיות מאופיין בטקסטורות מובלטות, בצבעוניות אנרגטית ובהדפסים המענקים תחושה של חופש. נקודת המבט מחויכת, משוחררת ואופטימית.

 

 

 

אלמנטים טרופיים, על גרסותיהם המודרניות-עכשוויות, מספקים הקיץ מראה עכשווי ומעודכן בעיצוב הבית. כך, את מרבית הפוקוס בקולקציות הטקסטיל להלבשת הבית תופסים הדפסים של דקלים, פירות, חיות, וכל מה שביניהם, ובלבד שיעניק תחושה של ריזורט טרופי מסביב לעולם.

 

 

הטבע מתעורר לחיים בקולקציית הטפטים של RENBY לאביב קיץ 2018. הקולקציה משופעת במוטיבים בוטניים עשירים.

 

 

 

 

Google+PinterestFacebookTwitterWhatsAppLinkedIn

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

מחפשים צל
צללית סוככים
חכם על הבית
HOMETECH
להרגיש כמו באירופה
אדריכלות, תכנון ועיצוב: שרה ונירית פרנקל
דירה קטנה גדולה
מעצב פנים ניצן הורוביץ
Sound and Vision
הד סינמה

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

חפש באתר