מהפכה במשרד

הוא היה בן טיפוחם של צמד המעצבים האייקונים ריי וצ'ארלס איימס, זכה לאורך השנים בפרסים חשובים ועיצוביו הוכתרו כחשובים בדורם ב-TIME MAGAZINE  וה- Business Week Magazine המעצב דון צ'אדוויק היה בין הראשונים להבין לאן נושבת הרוח בסביבת העבודה המודרנית וגם כיום, בגיל 81 לא נח לרגע וממשיך לשנות את חוקי המשחק בעיצוב ותכנון מקומות העבודה של כולנו.

 

המעצב דון צ'אדוויק, באדיבות 'פיטרו ריהוט משרדי'

 

צ'אדוויק אומנם נחשב לאחד המובילים בתחומו כבר משנות ה-70 אך תחילת שנות ה-90 סימלו קפיצת מדרגה משמעותית במעמדו. לא רבים יכולים להתהדר בפרסים ועיטורים חשובים בעולם העיצוב והעסקים. ה-TIME MAGAZINהכתיר את עבודתו כמצטיינת העשור. וה- AERON CHAIR  עצמו זכה בשנת 2000 (עשור אחרי שיצא לשוק) בתואר מוצר העשור מטעם המוסד היוקרתי  Industrial Designers Society of America ומטעם ה- Business Week Magazine, מה שרק מדגיש את חשיבותו.

 

ballo-stool, באדיבות פיטרו ריהוט משרדי

 

במותג האמריקאי HERMAN MILLER המיובא ארצה על ידי חברת פיטרו ריהוט משרדי הבינו כבר בעשור האחרון של המאה הקודמת לאן נושבת הרוח. יחד עם המעצב דון צ'אדוויק (DDON CHADWIK) הם מובילים מהפכה ארגונומית ותכנונית במשרדים ובחללי העבודה – תוצר של מחקר ופיתוח רב שנים.

 

רהוט משרדי, HERMAN MILLER באדיבות פיטרו ריהוט משרדי

 

ה- AERON CHAIR שתכנן צ'אדוויק עבור המותג נחשב כבר קרוב לשלושה עשורים לפריט אייקוני. הוא זכה כמוצר העשור מטעם המוסד הנחשב Industrial Designers Society of America,  מוצג כדרך קבע בתערוכה במוזיאון ה-MoMA בניו יורק, נמכר במיליוני יחידות ונחשב לכיסא המנהלים/עובדים הטוב בעולם. הישג מרשים שרק מתי מעט זוכים לו, על אחת כמה וכמה כשמדובר בפריט כמו כיסא שעל פניו נחשב לגנרי, אך בפועל משפיע באופן דרמטי בריאותית ואורתופדית על המשתמש.

 

הכסא האייקוני AERON CHAIR של חברת HERMAN MILLER ייבוא פיטרו ריהוט משרדי

 

רהוט משרדי, HERMAN MILLER באדיבות פיטרו ריהוט משרדי

יצירת קשר

פיטרו ריהוט משרדי

שלח מייל

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

הכי רחוק מהסטנדרט
תכנון ועיצוב: יוסי שאול
פתרונות הצללה מושלמים
tropicasa
להרגיש כמו באירופה
אדריכלות, תכנון ועיצוב: שרה ונירית פרנקל
דירה לצעירים ברוחם
מעצבת פנים: רונית טל
אוטו גלידה קלאסי איטלקי
אוטוג'לה

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר