מעצבים טכנולוגיה

שמלות הוט קוטור שצוירו בתלת מימד באמצעות עט מיוחד, מכונה שצורבת קעקועים על יריעות עור, תיקים אופנתיים שמיוצרים על סמך חוקים מתמטיים ופרויקט מצטיין – שנועד לשפר ולהקל את חייהם של נכים המשותקים בכל חלקי גופם.

עשרות עיצובים ופיתוחים ייחודיים של מעצבים ישראליים יוצגו במתחם "מעצבים טכנולוגיה" שיוקם במרכז הירידים, תל אביב. אוצר: ליאור ימין

המתחם יוקם במסגרת תערוכת טכנולוגיה 2017, תערוכה בינלאומית לחידושים והישגי טכנולוגיה בתעשייה ותתקיים בתאריכים 31.10-2.11, 2017, במרכז הירידים תל אביב

 

עבודה של תמר-לוי צלם עודד אנטמן

 

בימים אלו, כאשר התפתחות הטכנולוגיה ממשיכה לשבור שיאים ומגוון חומרי הגלם, מאגרי המידע והידע הטכנולוגי זמין לכל אחד ואחת, עולה השאלה כיצד ניתן לייצר חדשנות דווקא במקומות הקיימים, המוכרים – שניתן למצוא בכל בית. וכיצד ניתן לאתגר ולעורר את הדמיון והמחשבה ולרתום את הטכנולוגיה החדשה ליצירת עיצוב מקורי, מעניין ומפתיע.

 

בר דהאן גנץ צילום בר דהאן גנץ

 

בנושא זה עוסקת תערוכת טכנולוגיה 2017 הבינלאומית, המציגה את החידושים והפיתוחים האחרונים בתעשייה. השנה, בפעם הראשונה יוקם  בתערוכה מתחם "מעצבים טכנולוגיה", מתחם חדשנות טכנולוגית, בו יציגו מעצבים ישראליים צעירים פיתוחים ייחודיים בעיצוב ישראלי חדשני ומודרני.

 

עבודה של טל בטיט צילום רן קושניר

 

בתערוכה, שתתקיים במרכז הירידים תל אביב בין התאריכים 31.10-2.11, בביתן 2, בחסות המשרד לכלכלה ותעשייה הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, יציגו כ-20 מעצבים עיצובים ייחודיים ממגוון תחומים- עיצוב מוצר, עיצוב טקסטיל ועיצוב קרמי, המותחים את גבולות הטכנולוגיה המוכרים לנו. בחלק מהפרויקטים המעצבים בנו בעצמם את המכונה שמאפשרת את ייצור המוצר שעיצבו, בפרויקטים אחרים – בחנו המעצבים כיצד ניתן ליצור מוצרים ייחודיים בפס ייצור תעשייתי על ידי שינוי קטן במכונות האחראיות על הייצור.

 

עבודה של תמר ניקס צילום אלעד גונן

 

עבודה של תמר ניקס צילום אלעד גונן

 

הפרויקטים המציגים בתערוכה חוקרים את תחומי הייצור הקיימים ורותמים אותם לצרכיהם ולא נותנים למגבלות הטכנולוגיות להגביל את היצירתיות, אלא דווקא משתמשים בחסרונות הקיימים על מנת ליצור מוצרים חדשניים ומרתקים שנוגעים לתחומי החיים של כולנו בארץ ובעולם כולו.

 

עבודה של הילה מור, צילום אנטמן

 

מבין מגוון העיצובים ניתן יהיה למצוא שמלות הוט קוטור שצוירו בתלת מימד באמצעות עט מיוחד, מכונה שצורבת קעקועים על יריעות עור, תיקים אופנתיים שמיוצרים על סמך חוקים מתמטיים ופרויקט מצטיין – שנועד לשפר ולהקל את חייהם של נכים המשותקים בכל חלקי גופם ועוד.

 

עבודה של עדן סעדון צילום דורון סיירדצקי

 

 

תערוכת טכנולוגיה 2017, בהפקת מרכז הירידים תל אביב, מהווה ציון דרך חשוב בהתפתחותה המואצת של התעשייה הישראלית ומוקד משיכה לעוסקים בתחום מהארץ ומחו"ל. מעל 40 שנה, התערוכה משמשת כבמה מרכזית לחשיפת החידושים בענף ומקום מפגש עבור החברות החדשות הפועלות בארץ.

 

 

סטודיו קוזי – מנורת פוקוס, צילום אסף אמברם

 

 

עבודה וצילום של מאור אהרון

 

 

עבודה של עפרי ליפשיץ צילום HIT

 

תערוכת טכנולוגיה 2017

תאריכים: 31.10-2.11, 2017 / שעות: 10:00-18:00

ביתן 2, מרכז הירידים תל אביב

פרטים נוספים באתר התערוכה: http://www.fairs.co.il/tech

 

 

 

 

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

בית עץ פיני
קוסנטינו
מודרני בשרון
דורית וינברן אדריכלות
טובים השניים
ישראלביץ' אדריכלים
אישה שלא עוצרת
ברברה ברזין - מעצבת פנים
הדקויות שבאדם
לזכרו של שלמה אבן חן

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר