שמורה ביפו

אנחנו שמחים לארח כאן עוד פרויקט מוצלח של המעצב איתן כהן מסטודיו ETN והפעם פרויקט עיצוב של 70 מטרים של לופט בבניין לשימור ביפו עם תקרות גבוהות ותריסי עץ.

 

חלוקת לופט יפואי לדירת שלושה חדרים, עיצוב איתן כהן, צילום אסף פינצ'וק

 

הדירה הייתה כאמור חלל פתוח ללא דלתות לחדר השינה ולא לחדר העבודה, אך עם הולדת ביתם הראשונה של הזוג, הוזמן המעצב לתכנן את הדירה מחדש בהתחשב בצרכים החדשים בעבור בני הזוג. מרותק משילובים קונטרסטיים בין ישן לחדש ושינויי ייעודים לחללים ניגש המעצב לחלק את הלופט לשלושה חדרים באופן כזה שלא יפגום בתחושת המרחב הפתוח שהיה ייחודי לדירה לפני החלוקה.

 

עיצוב איתן כהן, צילום אסף פינצ'וק

 

הוחלט לתכנן אלמנט אחסון מרכזי לחלל – ספריה גדולת מימדים ובעלת עיצוב שבא להחמיא לאדריכלות היפואית המקורית, אך עם זאת להוסיף לה תחושה מודרנית וייחודית.

תוכננה יחידת ברזל שחורה ריצפה-תיקרה שמוסיפה ערך מוסף ומתכתבת עם עמוד מרכזי בדירה, שנועדה מצד הסלון לאחסן אוסף נעלי גברים מכובד, ומצידה הנגדי – במטבח, שטח איחסון נוסף.

 

יחידת ברזל שחורה מהרצפה עד התקרה לאחסון, עיצוב איתן כהן, צילום אסף פינצ'וק

 

 

בהתאם לסגנון העיצוב בעל ראייה מעט אחרת על המרחב. הכלים שבהם משתמש איתן כהן הם אור על כל צורותיו, צבע וטקסטורות ושילובי חומרים מורכבים ופשוטים לכדי חומר אחד חדש ומעניין, ולכן הוכנסו שילובים של אלמנטים שונים של תאורה, כזאת שתתאים לדיירים ולכמה מצבים במהלך היממה.

 

עיצוב איתן כהן, צילום אסף פינצ'וק

 

עיצוב איתן כהן, צילום אסף פינצ'וק

 

איתן כהן בוגר הפקולטה לעיצוב פנים במכון הטכנולוגי בחולון (H.I.T) בעלת תואר B.DESIGN התמחה במשרדי עיצוב ואדריכלות שונים בניהול פרויקטים גדולים מאוד עד קטנים כאחד, בארץ ובעולם. בעל ניסיון רב בפרטים וטכניקה שמשולבת עם תשוקה שלא נגמרת לתכנון חלל באשר הוא, תוך רגישות, שירותיות ותקשורת יעילה.

הוא מאמין בעיצוב ברמה הכי גבוהה שיש ושלכל אדם מגיע לשהות בחלל נעים, ובכל תקציב. חלל מזמין שכיף להישאר בו – חלל חווייתי שמעניק בחזרה.

בעל ראייה מעט אחרת על המרחב. הכלים שבהם משתמש הם אור על כל צורותיו, צבע וטקסטורות ושילובי חומרים מורכבים ופשוטים לכדי חומר אחד חדש ומעניין ומרותק לשילובים קונטרסטיים בין ישן לחדש ושינויי ייעודים לחללים.

 

איתן כהן – מעצב פנים | 972-546-388-940+

 

יצירת קשר

איתן כהן סטודיו ETN

שלח מייל

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

צפון שלא הכרתם
שירלי דן, אדריכלות, תכנון ועיצוב פנים
משנה את חוקי המטבח
איילמינם, - יבואנית LAMINAM
מערכת קשרים
ישראלביץ אדריכלים
מישן לחדש
עיצוב פנים – שלומית זלדמן
'פטיש' לעץ
אלון דודו - ריהוט עץ

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

חפש באתר