Niio נכנסת לתמונה

במסגרת אירוע אגודת מעצבי הפנים, חברת NIIO הציגה את חוויית האמנות הדיגיטלית. בתוך כך, ברחבי אולם התצוגה של המעצב אריק בן שמחון. הוצגו תמונות אמנותיות-דיגיטליות שעוררו את סקרנות המעצבים.

באירוע המושקע של אגודת מעצבי הפנים IID שהתקיים בחמישי בערב באולם התצוגה המרשים של המעצב אריק בן שמחון, נהנו מאמנות חזותית וחווייתית של המותג NIIO, צמרת אדריכלי ומעצבי הפנים של ישראל, ביניהם: לימור שטרית מזכ"לית האגודה, נורית קורקט, יו"ר האגודה, המעצבים ואדריכלים טל תמיר, ניצן הורוביץ, אמיר וחני חזק, ירון טל, עדי חמיצר, נועה קופרמן, דורית סלע, מיכאל אזולאי, טל פיש ועוד. במסגרת זו הוענקה תעודת כבוד לאדריכל פרופ יוסי פרידמן על פועלו בתחום.

 

מימין נועה קופרמן, לימור שטרית, אריק בן שמחון ונורית קורקט, צלם אורי קרני

 

מימין נועה קופרמן, נורית קורקט, טל פיש ועדי חמיצר – צלם אורי קרני

 

מימין נורית קורקט, יוסי פרידמן, לימור שטרית, צלם אורי קרני

 

מימין אמיר וחני חזק ואריק בן שמחון, צלם אורי קרני

 

מימין אורון מילשטיין, גל גאון, ירון טל , טל תמיר ונורית קורקט, צלם אורי קרני

 

 

 

המציאות המודרנית מאפשרת לנו ליצור אינטראקציות חוויתיות שעד לא מזמן יכולנו רק לחלום עליהן. כך גם בזירת עיצוב הפנים, שמצליחה בשנים האחרונות להפתיע בשלל פיתוחים שמשנים את המרחב הביתי והציבורי. דוגמה לכך היא חברת הסטארט-אפ הישראלית Niio , שזוכה בשנים האחרונות להצלחה אדירה ברחבי העולם, ומעשירה את שגרת יומם של אנשים בכל מקום באמצעות חווית אמנות חזותית דיגיטלית, יצירות וידיאו ארט וניו-מדיה.

 

 

Niio, צילום יחצ

 

הפלטפורמה של Niio , שהוקמה על ידי אנשי ההייטק והיזמות רוב אנדרס ואורן משה, מאפשרת להנגיש, להפיץ ולנגן יצירות אמנות דיגיטלית, על גבי כל מסך או/ו מקרן, ישירות מאמנים בינלאומיים בחללים פרטיים וציבוריים. בכך היא תומכת בקהילת האמנות הבינלאומית ומקנה לה כלים מקצועיים ומאובטחים לניהול, שימור, הפצה והצגה של עבודותיהם. התפעול הוא פשוט ומבוצע על ידי רכישת מנוי חודשי שמאפשר ליהנות מחווית האמנות ומקנה גישה לתערוכות מתחלפות מתוך קטלוג היצירות של אמנים וגלריות מהמובילים והמובילות בעולם. בתוך כך, ניתן לרכוש עבודות במהדורות מוגבלות.

 

Niio, צילום יחצ

 

החברה, שמוצריה מתנוססים בגאווה בשדות תעופה בינלאומיים, ברחובות ניו יורק והונג קונג, בבתי מלון יוקרתיים (כדוגמת המריוט, קראון פלזה, נורמן, ניקס וכיוב') וכן בגלריות ובמוזיאונים מהנחשבים בעולם, תשיק במסגרת אירוע הגאלה השנתי של –IID אגודת מעצבי הפנים, שת"פ מסקרן עם מעצב הרהיטים אריק בן שמחון, במסגרתו יצרו סדרת מוצרים יומיומיים אינטראקטיבים המשלבים בתוכם אמנות דיגיטלית.

 

Niio, צילום יחצ

 

כיום מונה קהילת Niio  כ – 1,500 אמני ווידאו וניו-מדיה (אינטראקטיבי, AR ו-VR), גלריות מוכרות ומוסדות אמנות מ-42 מדינות בעולם ומעל ל-9,000 יצירות אמנות. כמו כן, Niio נהנית מרשת עולמית של יועצי אמנות ושותפי חומרה המאפשרים התקנה, שירות ותמיכה מקומיים.

 

Niio, צילום יחצ

 

לדברי רוב אנדרס, מבעלי Niio, "תחום האמנות הציב בעבר לא מעט מגבלות טכניות שמנעו ממנו לפרוץ גבולות. הפלטפורמה מבוססת על מערכת ענן מרכזית- מעין חנות דיגיטלית Upstore- אליה מתחברים מוסדות אקדמאיים, אספנים, גלריות ואמנים עצמאיים. לכל צרכן יש חשבון ושם משתמש בעזרתם יכולים האמנים להעלות תכנים וכך גם מקבלים הצרכנים את התכנים".

אתרים:

https://www.niio.space/publichttps

https://www.niio.space/hotelshttps

https://www.niio.space/galleries-fairshttps

https://www.niio.space/restaurants

 

 

 

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

יחסי גומלין בין חוץ לפנים
אדריכלית נירית ברנר
מלון מגדל דויד
מיכאל אזולאי
שחור זה הלבן החדש
עיצוב פנים – דניאל מיכאלי
אפשר כבר לשבת
Rolf-Benz
יוקרה בשחקים
סנדרה חליבה מעצבת אליתה ליבינג

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר