בואו החוצה

תמצית ההוויה הישראלית בימי הקיץ מתקשרת לישיבה במרפסת או בגינה.

עם חברים או בקרב חברי המשפחה, בין אם להצטנן מבריזת ערב נעימה או סתם לרביצה, ניראה כי תרבות האירוח בקיץ נודדת אל החוץ.

 

טולמנ'ס דוט – שטיחי חוץ נני מרקינה

 

המפתח ליופייה של כל גינה/מרפסת נמצא בפרטים הקטנים אך בעיקר ברהיטים. אז רגע לפני שתצאו החוצה עם המשקה הצונן, קבלו הצצה למגמות הלוהטות בתחום רהיטי החוץ, מאת שירלי שוורץ קאופמן, סמנכ"לית השיווק של טולמנ'ס דוט:

 

המרפסת והגינה הם הסלון החדש!- המגמה העכשווית בתחום ריהוט החוץ מתייחסת לריהוט הגן כאל הרחבה של הסלון, ועל כן רהיטי החוץ כיום מעוצבים יותר, איכותיים יותר ומוצעים בקשת סגנונות רחבה כך שיתאימו לעיצוב הכולל של הבית.

 

צבעוניות במרפסת. טולמנ'ס דוט

 

משב רוח מרענן- מאחר ורהיטי החוץ הם הרהיטים הסלונים החדשים לתקופת הקיץ ניראה כי העיצובים המוצעים כיום צבעוניים יותר ומעוצבים יותר ופרט שיהוו כתמי צבע ססגוניים שיוסיפו ויעצימו את המראה הכולל.

 

טולמנ'ס – KETTAL

 

טכנולוגיות וחומרים– רהיטי הגינה המוצעים כיום מיוצרים בטכנולוגיות ייצור מתקדמות המעניקות להם תכונות עמידות גבוהות בפני תנאי מזג האוויר. תשומת לב מיוחדת אף נרשמת בגזרת החומרים אשר בזכות טכנולוגיות גבוהות ממקסמים את הפוטנציאל הגלום בהם.

 

טולמנ'ס – פאולה לנטי

 

דוגמא בולטת לכך הם רהיטי החוץ אשר עשויים בהזרקת חומרים פלסטיים מתקדמים המעניקים מלבד עיצובים יוצאי דופן גם יתרונות בולטים כמו תחזוקה קלה, אורך חיים ארוך, ומשקל קל במיוחד.

 

RENBY- Missoni home

 

עיצובים שמתמזגים עם הסביבה למען הסביבה– לאחרונה ניראה כי "האג'נדה הירוקה" אינה עוד סיסמא, וכי יותר ויותר חברות מייצרות רהיטי חוץ בתהליכיי ייצור ירוקים אשר אינם פוגעים בסביבה. הטענה כי העתיד תלוי בדרך שבה נתכנן את ההווה אינה עוד קלישאה, ועל כן יותר ויותר מעצבים ויצרנים, מפתחים עיצובים שעשויים מחומרים ממוחזרים.

 

POPPIES OUTDOOR רנבי – מיסוני 2019

 

טולמנ'ס – חוץ KETTAL

 

חומרים ואמנות השילובים – חומריות עשירה ברהיטי החוץ הפכה לעניין שבשגרה. ראטן, פלסטיק, עץ, אלומיניום, ברזל וכדומה אך אליהם נוספת לאחרונה מגמה לוהטת חדשה – "אמנות השילובים". שילוב מאפיינים חזותיים של חומר אחד עם יתרונות העמידות של חומר שני מניבים רהיטי חוץ מעוצבים יותר ועמידים יותר! כך ניתן לראות רהיטי חוץ מפלסטיק המשלבים עץ, ורהיטי חוץ מרטאן המשלבים מתכת.

 

RENBY _POPPIES

 

שטיחי חוץ– כחלק מהמגמה המתייחסת אל המרפסת והגינה כהרחבה של הסלון גם השטיחים שהיו נחלתם הבלעדיים של פנים הבית נודדים אל החוץ. האתגר לייצר שטיחים לחוץ עמידים בפני מזג האוויר הובילה את גדולי המעצבים לחפש אחר חומרים ייעודיים והתוצאות עולות על כל דמיון. החלוצה בתחום הינה פאולה לנטי המשיקה מידי שנה קולקציות ססגוניות של שטיחים המתאימים לחוץ אשר עשויים מסיבי הולרו עמידים. השנה הציגו גם מעצבי העל דושי ולויאן קולקציית שטיחי חוץ בשיתוף חברת קטל ומעצבת השטיחים נאני מרקינה, אותה ניתן להשיג בטולמנ'ס.  גם במותג הטקסטיל הצרפתי אליטיס המשווק ברנבי, השיקו השנה קולקציית שטיחי חוץ עמידים בפני כל תנאי מזג אוויר.

 

רנבי – ELITIS – שטיחי חוץ

 

רנבי – ELITIS שטיחי חוץ

 

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

אר-נובו שלי
גלריית החווה
מושקעת פי שתיים
איריס אבנרי דביר - אדריכלות ועיצוב פנים
להרגיש כמו באירופה
אדריכלות, תכנון ועיצוב: שרה ונירית פרנקל
גינה. בית. חיים
אורלי רובינזון- INDOOR OUTDOOR,
דלתות פתוחות
נויה שילוני-חביב, צילום אדריכלי

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר