הקורל בהחלט חי

בתחילת השנה הכריזה חברת פנטון העולמית על גוון ה-LIVING CORAL כצבע הנבחר לשנת 2019. בשל היותו נועז ולא קונבנציונלי, רבים היו סקפטיים בנוגע לאופן בו ייושם בחלל הביתי, אם בכלל אך מותגים בינלאומיים מוכיחים את הרלוונטיות שלו ומצליחים לשלב אותו כחלק מתפיסת עיצוב החלל; כך גם במקרה של מותג הטקסטיל הבריטי Osborne and little (המיובא ארצה על ידי 'שכטר בוטיק').

 

המותג המוערך מציע סדרת טפטים ובדים בשם MANAROLA , בצבעוניות סוערת ועשירה המתכתבת היטב עם הגוון הנבחר, שעוצבה בהשראת הכפר הציורי מנרולה היושב על קו החוף בריברייה האיטלקית. ה-LIVING CORAL, המייצג יותר מכל את עולם הטבע נוכח בקולקציה ולא במקרה. נופיו הייחודיים של הכפר הכוללים בתי  מגורים צפופים השוכנים על רכס ההר בקרבת הים הסוער מייצרים בחלל תחושה אותנטית ומרגיעה על אף היותה עזה וחושנית.

 

 

בסדרת הטקסטיל מוצעים בדים מודפסים, ארוגים ורקומים בצבעוניות העזה השולטת באיזור הכוללת צבעים בולטים שמככבים בתקופה האחרונה בהם גווני הדרים,  פֶּטֶל, טרקוטה, תכלת ונוספים.

 

 

המותג Osborne and little ידוע בזכות מוצריו שניתנים להזמנה פרטנית כך שיתאימו במדויק לכל חלל ויעמדו בהתאם למבנהו וגימוריו הספציפיים. התעוזה בעיצוביו, הצבעוניות המסעירה והסוערת והיצירתיות המעידה על חשיבה מחוץ לקופסה מאפשרת להכניס הביתה מימד אחר ושונה שקשה להתעלם ממנה.

 

 

להשיג: שכטרהרצל 65, תל אביב

 

 

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

עושים לובי
מיכל האן אדריכלים
כחול קלאסי
PANTONE 19-4052 כחול קלאסי
דלתות פתוחות
נויה שילוני-חביב, צילום אדריכלי
פיסול אדריכלי בזכוכית
ג'רמי לנגפורד
יחסי גומלין בין חוץ לפנים
אדריכלית נירית ברנר

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר