4 טיפים חשובים בבחירת דלת כניסה לבית שלכם

דלתות מהוות חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית, הן חלון הראווה, האלמנט הראשון שאנו רואים בעת הכניסה. מומלץ להשקיע מחשבה מקדימה בבחירתן. להלן טיפים חשובים כדי שהכניסה לבית תהיה בלתי נשכחת. לדברי יפית בנין, מנהלת סניף דלתות רשפים, בני ברק: "דלתות הכניסה מקבלות את פנינו ואת פני אורחינו טרם נכנסו לבית. באמצעות הדלתות נוצר הרושם הראשוני על מראה הבית מבחוץ. הדלת מאפשרת לשדר טווח רחב של מסרים שאנו רוצים, בין היתר: פתיחות, חמימות, יוקרה, עוצמה, משפחתיות, יצירתיות ועוד.

עברו הימים בהם הנושא המרכזי סביב הדלת היה הבטחון. שם המשחק כיום הוא העיצוב, המהווה מרכיב מרכזי בעיצוב חזית הבית כולה. בשנים האחרונות עברו הדלתות שדרוג משמעותי, אשר מעבר לפאן הבטיחותי, הפכו הדלתות למעוצבות לא פחות, כולל מגוון רחב וגדול המוצע כיום בשוק. לפיכך, כיצד נבחר את דלת הכניסה המתאימה?

 

דלתות רשפים, צלם: עידן גור

דלתות רשפים, צלם: עידן גור

 

1. בעת רכישת דלת כניסה, יש לבצע סקר שוק נרחב מאחר וטווח הדגמים והמחירים רחב ביותר. חשוב לבחור מקום בו ההיצע גדול ומגוון ומתאפשרת הצצה למספר רב של טרנדים עיצוביים, על מנת שלא נצטרך לכתת רגליים בין הרשתות והחנויות השונות בכדי למצוא את מבוקשנו.

2. טווח המחירים רחב ומשתנה בהתאם לעיצוב ולמנגנון הפנימי, שכן על הדלת להיות עשויה מחומרים איכותיים, עמידים והדלת בעלת מנגנון מונע פריצות. מחיר דלת איכותית יהיה גבוה מדלת פשוטה. יש לזכור כי דלת הינה פריט המוחלף לעיתים רחוקות ולכן לא מומלץ להתפשר ויש להשקיע מחשבה ראויה טרם הקנייה.

3. במידה והדלת חשופה לשמש או גשם ההמלצה היא לדלת כניסה עשויה פח. במידה ודלת הכניסה ממוקמת בקרבה לים – ההמלצה היא בדלתות אלומיניום. בכל מיקום אחר – אפשר ורצוי להשתולל עם מגוון החומרים הקיימים בשוק.

4. ישנם פיתוחים מעניינים ומיוחדים בנושא דלתות כניסה, אחד מהם הוא עיצוב שונה לצד הפנימי והחיצוני של הדלת. פתרון הדלת הדו צדדית נפלא למעצבים ובעלי בתים שרוצים לייצר את אפקט ה"וואו" ולבצע התאמה מוחלטת של הדלת לקונספט העיצוב שנבחר בפנים הבית ומחוצה לו.

 

דלתות רשפים, צלם: עידן גור

דלתות רשפים, צלם: עידן גור

 

דלתות רשפים, צלם: עידן גור

דלתות רשפים, צלם: עידן גור

 

דלתות רשפים, צלם: עידן גור

דלתות רשפים, צלם: עידן גור

 

%d7%93%d7%9c%d7%aa%d7%95%d7%aa-%d7%a8%d7%a9%d7%a4%d7%99%d7%9d-%d7%a7%d7%a8%d7%93%d7%99%d7%98-%d7%a6%d7%9c%d7%9d-%d7%a2%d7%99%d7%93%d7%9f-%d7%92%d7%95%d7%a8

 

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

דירה בוהמיינית
סטודיו PLAS
אבן ישראלית בבית שורשי
OLMEDA
מתחם קונספטואלי לעיצוב
HOME BY SCULLA
SMEG טכנולוגיה ויצירתיות
SMEG
חתונה לבנה
TRE אדריכלות

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר