מהו הצבע שיככב במהלך 2017 בעיצוב ובאדריכלות?

כמדי שנה בחודש דצמבר כולם מצפים לשמוע, לראות ולהתעדכן מה יהיה הצבע שיככב במהלך 2017, על פי תחזית חברת PANTONE העולמית, שלרוב הצבע שנקבע הוא הצבע המוביל לשנה זו. כזה שיככב על מסלול תצוגות האופנה של מותגי העל, בחלונות ראווה, בבית, במלתחה, בחדר הכושר, וכו.

 

FASHION BOUTIQUE צמר

FASHION BOUTIQUE צמר

 

בינתיים יצאה PANTONE העולמית עם תחזית לא פחות איכותית, עם עשרת הצבעים שיככבו בעונות הקרות של השנה. גם אותם סביר להניח שנראה ביחד ולחוד מככבים בעולמות התוכן השונים. הצבעים שנבחרו, על פי אנשי המותג, מקרינים שלווה ואופטימיות. חלקם אף הופיעו בעונות הקרות אשתקד, ערבוב מקסים של חם וקר, שבהחלט משדר אופטימיות לצד נוסטלגיה. אחד הצבעים הבולטים והנועזים לעונות הקרות הוא ירוק אחו שופע (השמות של הצבעים מרהיבים לא פחות) או בשמו המקורי LUSH MEADOW.

ספה עם כריות ירוקות - הצבע המוביל, מבית אליתה ליוינג

ספה עם כריות ירוקות – הצבע המוביל, מבית אליתה ליוינג

 

צבע זה, על פי החברה, משדר עוצמה, עושר, אלגנטיות, תחכום וגאווה. בחברה מבטיחים שאם נלבש או נמקם אותו בחלל הביתי, נזכה למבטים הולמים מהסובבים אותנו. אולי לא נתאהב בו ממבט ראשון, אולי זהו הימור, אבל בהחלט צבע שיוצר שיק ואמירה. לכו תדעו.. אולי הוא אפילו ייבחר לצבע לשנת 2017.

 

דלת בצבע 'הירוק הנכון' של דלתות רשפים

דלת בצבע 'הירוק הנכון' של דלתות רשפים

 

חיפוי זכוכית - א.א מראות

חיפוי זכוכית – א.א מראות

 

לדברי אלה שלומוב, מעצבת הבית של חברת 'דומוס', הגוון מציג תצוגת תכלית של העיצוב הסתוי והחורפי- מראה דרמטי שיוצר הדגשים בחלל. זאת ועוד, חשוב להקפיד ולעבוד עם הגוון במאסות נכונות על מנת לא להעמיס על החלל".

ידית - דומיסיל

ידית – דומיסיל

 

אגב, הצבע שנבחר ל2016 הוא ROSE QUARTZ AND SERENITY כמעין הכלאה של תכלת וורוד פסטלים רכים.. בדיוק הפוך מהצבע הירוק LUSH MEADOW הנועז.

ספה דו מושבית בעיצוב יפרח בן צבי

ספה דו מושבית בעיצוב יפרח בן צבי

מערכת סאונד, קבוצת כהנא

מערכת סאונד, קבוצת כהנא

 

 

 

 

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

חכם על הבית
HOMETECH
סיפור אהבה עתיק
Lost & Found- Roni Karsh
אי של רוגע
מלון בוטיק שינקין
הבית בכרם
אדריכל טל אוחיון
סורגים את מילאנו
RENBY

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר