פרחים בקנה

טרנד הפריחה מגיע עם האביב גם לתחום עיצוב הבית ומשלב אלמנטים מעולם הפרחים וצבעי אביב המעניקים מראה רך, משמח ורענן.

 

דקורים של חברת SALONI בלעדית בזהבי עצמון סדרת AKROM PASTE ROJA

 

פריחה שופעת מעלה בנו אסוציאציות ומחשבות שמחות, אופטימיות, וקלילות שמעניקות לבית מראה נעים. אחד הטרנדים הבולטים השנה יהיה זניחת הקו השגרתי והממוסד שעם הזמן נעלם, ואת מקומו תופס הקו הפרחוני והצבעוני. הרצון של המעצבים קצת להתפרק ולהוסיף נקודת מבט מחויכת ואופטימית גורמת ליצירת אריחים בגוונים עזים וטקסטורות בשילובי חומרים לא הגיוניים. הרעיון כאן הוא להתחבר קצת לצד הילדותי שלנו וליצור אווירה נעימה, קלילה וכיפית. צבעוניות וצורניות שכזו מכניסה לחיינו מימד משחרר הגורם לחיוך תמידי שכן תוספת צבעונית קטנה משנה להפליא את העיצוב ואת מצב הרוח.

 

 

דקורים של חברת SALONI בלעדית בזהבי עצמון סדרת AKROM PASTE ROJA

 

"כיצד ניתן לדבר על צבעי פריחה ללא צבע הדגל הבסיסי של פריחת האביב והטבע, הצבע הירוק" מסבירה מיכל נוף מנהלת שיווק מותגי העיצוב 'רשפים' ו'זהבי-עצמון': "פרחי האביב הנראים כמרבדים צבעוניים ברחבי הארץ כוללים כמובן את הירוק. לירוק גוונים רבים ביניהם ירוק מנטה, ירוק מרווה, ירוק זית וכדומה הניתנים לשימוש במגוון אלמנטים בבית שמביאים עימם תקווה ושמחה." מוסיפה נוף.

"צבע אדום כצבעם של פרחי הכלניות והפרג העונתיים מעניק השפעה עשירה ודרמטית על חללי הבית. מדובר בפיגמנט חזק המוסיף עומק ותחכום למראה הכללי. את גווני האדום והבורדו ניתן לראות כמעט בכל דבר החל מצמחים,

 

דקורים של חברת SALONI בלעדית בזהבי עצמון סדרת AKROM PASTE ROJA

 

פרחים, אביזרים דקורטיביים ועד ריצופים וחיפויים. אך בגלל השפעתם הכל כך דרמטית, נגיעה קטנה יכולה ליצור השפעה גדולה".

גם בתחום עיצוב דלתות כניסה אנו רואים את חדירתן של טכנולוגיות מתקדמות לתחום, המאפשרות ייצור דגמים המדמים באופן מושלם טקסטורות שונות כדוגמת פרחים, צמחים, ענפים – והתוצאה שומרת על מראה החומר כפי שהוא מופיע בטבע. תהליכי חיתוך לייזר מתחדשים כל העת, ומביאים לשיפורים ברמת הדיוק ואיכות הצורניות,  כך ניתן לקבל מגוון רחב של עיצובים וסגנונות של שילוב חומרים המוסיפים נופך למבואת כניסת הבית.

הרעיון בעיצוב פרחוני הוא, שלצד כל הטרנדים והמגמות הקלאסיות ישנו גם אלמנט קליל, משוחרר יותר. אלמנט של חופש בלי חוקים ובלי גבולות שמתאפיין בטוויסט נועז, צבעוני ולא שגרתי. צורות, צבעים וחומרים המשתלבים זה בזה לכדי תפישת עולם עדכנית, טרנדית ותוססת.

 

סדרת דלות ארט נובו של רשפים . צילום יחסי ציבור

 

 

 

 

 

 

 

 

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

שחור זה הלבן החדש
עיצוב פנים – דניאל מיכאלי
לחיי התחלות חדשות
ענבל ברקוביץ עיצוב פנים
תאורה דור שלישי
LIGHT HOUSE
גינה אורבנית
GREEN TOUCH
פינוקים לגיל השלישי
עיצוב פנים - סער ברגר

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר