שילוב טפטים בדירת קבלן

שילוב טפטים בדירת קבלן יכול לשדרג את הבית שלכם בכמה רמות והסכום אותו אתם תשלמו יהיה משמעותית לא גבוה ביחס לשיפוץ ועיצוב דירה. היום יש חשיבות רבה לאיך הדירה שלנו נראית, מבחינה פנימית וחיצונית. אחת הדרכים לשדרג את המבנה שלנו היא באמצעות הוספת טפטים אשר גם משדרגים את עיצוב הבית, גם יכולים להסתיר פגמים וגם ניתן לבחור עיצוב בטעם אישי. באתר מלך הטפטים תוכלו למצוא את כל האפשרויות במחירים הטובים ביותר.

איך בוחרים טפטים בדירת קבלן?

אתם לא צריכים בעל מקצוע כדי לבחור טפט מתאים, אבל מה שאתם כן צריכים הוא מקום אשר יכול להציע לכם מגוון טפטים מיוחדים לקיר הטלוויזיה, לסלון, למטבח, לחדרי השינה. הדרך בה אנחנו בוחרים טפטים תהיה על פי הסגנון האישי שלנו ועל פי קו עיצובי מתאים לבית. במקרים רבים, הסיבה לכך שאנחנו רוצים להוסיף טפטים לבית היא מכיוון שאנחנו צריכים שינוי כלשהו, להחיות את הבית. תוכלו לבחור בין עיצוב סטנדרטי ובין עיצוב תלת מימד אשר יגרום לכל אורח להתלהב.

כמו כן, הבחירה צריכה להיות בהתאם למידה הרצויה. בדרך כלל, כאשר אנחנו מחפשים מגוון טפטים מיוחדים לקיר הטלוויזיה, המידה תהיה בינונית עד גדולה. יש מבנים אשר אפשר יהיה לעבוד גם עם מידות קטנות. כדי לדעת את המידה המדויקת, יהיה עליכם למדוד את הקיר לאורכו ולרוחבו. תמיד עדיף לקחת סנטימטר יותר מהמידות שבדקתם מאשר לקנות טפט קצר מדי.

שימו לב, בחירת טפט צריכה להיות גם בהתאם לאם מדובר על חדרים רטובים או חדרים יבשים. חדרים רטובים הם חדרים אשר באים במגע עם מים, מקלחת ושירותים לדוגמא. כמו כן, כאשר אנחנו רוצים טפט למטבח, אנחנו גם נרצה טפט עמיד במים (טפט PVC). החומרים מהם עשוי הטפט יכולים להיות נייר, בד, דמוי עור. השוני בין החומרים גם הוא ישפיע על המחיר. שימו לב שהמחיר נע בדרך כלל בין 500 ש"ח ועד 1,200 ש"ח והוא כולל התקנה של הטפט.

איך קונים טפטים?

באתר מלך הטפטים אתם תוכלו לקבל היצע רחב של טפטים לכל חדרי הבית, החל מטפטים למטבח ועד מגוון טפטים מיוחדים לקיר טלוויזיה. אנחנו רוצים לצאת מהקופסא כאשר אנחנו בוחרים טפטים, וסוף סוף יש לנו את האפשרות לעשות זאת. היתרון הגדול של טפטים הוא שאנחנו לא מוציאים סכומים גדולים עבור שינוי כל כך מהותי בבית, ככה שניתן לעשות זאת באופן תדיר יותר מאשר שיפוצים. מבנה ישן יכול באמצעות הוספת טפטים להראות חדש לגמרי, אפשר להפוך מבנה ליוקרתי בבחירות נכונות של טפטים. באתר מלך הטפטים תקבלו גם היצע רחב של אפשרויות, גם שירות אדיב וייעוץ לכל צעד שאתם עושים בבחירת הטפטים.

Originally posted 2022-03-02 15:11:44.

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

עושה לביתה
מעצבת הפנים אולה אלישר סטודיו byola
תכירו את וינסנט
BONTEMPI אליתה ליוינג
יצירה לא שגרתית
אריאל צוקרמן
המהפך
קרן ניב טולדנו, עיצוב פנים
פינוקים לגיל השלישי
עיצוב פנים - סער ברגר

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר