טיפים לבחירת מיטה

רגע לפני שהחלטתם שהגיע הזמן לשדרג את המיטה..

מעצבת הפנים ורד שני, מסטודיו VNY מסבירה: המיטה היא הפריט החשוב והגדול ביותר בחדר השינה.. כשאנו מגיעים אלה, בעיקר בסוף היום אנו מבלים בה שעות רבות מזמננו וזה המקום שאנו נטעמים בכוחות מחודשים. המיטה היא השקעה לשנים רבות ולכן חשוב להשקיע חשיבה מרובה רגע לפני הרכישה על מנת שהתאמה תהיה מושלמת עבורנו מבחינה עיצובית לחלל חדר השינה וכמובן פונקציונאלית למידות גופנו.

לדברי שני "מומלץ לרכוש מיטה הכוללת גב מיטה. גם אם מצאנו מיטה לטעמנו ללא גב, תמיד ניתן להוסיף את הגב. גב המיטה מעניק עטיפה, יציבות ותחושה של בטחון, בנוסף להיותו אלמנט עיצובי.

עוד מסבירה שני, לא תמיד נכון לקנות מיטה הכוללת אחסון. הרבה פעמים ודווקא בחדרים קטנים, האחסון יוצר חסימה והקטנה של החלל. לעומת זאת כאשר המיטה מונחת על רגליים, ומורמת מהרצפה יש תחושה שהחדר גדול ואוורירי יותר. על מסגרת המיטה להיות נוחה וללא פינות חדות.

מיטת SUNNY של המותג אליתה ליוינג, יחצ

מיטת SUNNY של המותג אליתה ליוינג, יחצ

 

ראש מיטה מבודד קור, רשת אליתה ליוינג

ראש מיטה מבודד קור, רשת אליתה ליוינג

"מזרון טוב הוא החשוב מכל. בחירת מזרון היא מאוד אישית, יש האוהבים מזרון קשה יותר ויש האוהבים מזרון רך יותר. אני ממליצה להשאיל מזרון מחברת המזרונים, דבר שמקובל מאוד ולנסות את המזרון לפחות חודש ימים. רק כך ניתן לוודא אם המזרון נח והאם לאחר לילה שלם המזרון עשה את עבודתו. רצוי להתאים את אורך המזרון, בעיקר לאנשים גבוהים. יש לשים לב, מרבית המזרנים הנמכרים בארץ, אורכם 1.9 מ
ניתן להזמין מזרן ארוך יותר בהזמנה מיוחדת", מוסיפה שני.

אורלי גוהר- בן הרוש, מעצבת ראשית ברשת הריהוט אליתה ליוינג, מסבירה מצידה, כי בחדר השינה נהוג למקם את המיטה במרכז ולאפשר מעבר משני צידי המיטה. על כן יש לוודא כי מידות המיטה מאפשרים מעברים של לפחות 70 ס"מ מכל צד. באופן כזה, ישנה גישה נוחה למיטה לשני בני הזוג, והחלל נראה מרווח ומאוורר יותר.
עוד מוסיפה גוהר-בן הרוש, כי במהלך השינה, שיער הראש מפריש לחות. על כן, מומלץ לבחור במיטה עם בדי ריפוד רחיצים כמו למשל בד האקו לדר שניתן לרחיצה בקלות ובפשטות. בנוסף, חדרי השינה כיום משמשים גם כחללים בהם אנו נהנים לצפות בטלוויזיה, לקרוא ספר ועוד. על כן, מיטה בעלת משענת מתכווננת תתאים את עצמה לכל הפעילויות. כך למשל מצב חצי שכיבה יתאים לקריאה או צפייה בטלוויזיה.

 

טפטים מבית FASHION BOUTIQUE צמר

טפטים מבית FASHION BOUTIQUE צמר

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

יופיו של שימור
הלבשת בתים
אשליה אופטית מוארת
studio Cheha
מאיטליה באהבה
מיקלה סימאונה
לחיי התחלות חדשות
ענבל ברקוביץ עיצוב פנים
בקו ראשון לים
אדריכל טל אוחיון

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר