חלל פתוח

בעלי משרדי WHAT?! משרדי קד"מ והפקות ביקשו ליצור בחלל החדש של משרדיהם בתל אביב מקום צעיר וחדשני אך יחד עם זאת לתת תחושה של בית שנעים לשהות ולעבוד בו, כזה שמשקף את רוח החברה. בשטח של 120 מ"ר בתכנון ובעיצוב אורין סילבר סטודיו BUXA הושם דגש על יצירת אווירה של חלל פתוח ללא הפרדות ויזואליות, מזמין וזורם תוך שמירה על פונקציאונליות.

 

משרדי חברת WHAT?! עיצוב: BUXA צילום: מורן קדוש

 

החומרים שנבחרו למקום הם עץ וברזל, פלטת הצבעים מתכתבת עם לוגו החברה – צהוב ושחור, שנכחו בעיצוב באלמנטים שונים.

 

ווירה של חלל פתוח ללא הפרדות ויזואליות, מזמין וזורם, עיצוב BUXA, צלם- מורן קדוש

 

התכנית האדריכלית שנבחרה למשרד הפכה את החלל לאזור מרכזי גדול, בו מוקמו מספר פונקציות שונות – עמדות עבודה המאפשרות אינטרקציה בין העובדים, חלל ציבורי הכולל -אזור ישיבה, בר ומטבחון, 2 חדרים מופרדים וחדר ישיבות שנתחם בוויטרינה.

 

מטבחון המכיל בר ישיבה, עיצוב BUXA, צלם- מורן קדוש

 

במרכז ממוקם בר ישיבה שהוא לב המקום המשמש לישיבות פורמליות וא-פורמליות ,מולו ממוקם פרגוד המפריד את חלל המטבח. הפרגוד תוכנן והותאם לתצוגת פרטי האספנות של בעלי החברה.

 

עיצוב BUXA, צלם- מורן קדוש

 

בחדר הישיבות התבקשה המעצבת ליצור תצוגה עבור אוסף נוסף של מכוניות כ- 500 יח', לשם כך יצרה תצוגת וויטרינה המתפרשת לאורך כל הקיר ומהווה כרקע לחדר הישיבות.                    גופי התאורה תוכננו ועוצבו בהתאמה לקונספט. הריהוט נבחר בקפידה עם דגש על נוחות. נוצר חלל עבודה יצירתי המשרה תחושת ביתיות ואופטימיות לעובדים ולאורחים כאחד.

 

תצוגת וויטרינה עבור אוסף של כ- 500 מכוניות, עיצוב BUXA, צלם- מורן קדוש

 

על עבודת העיצוב והתכנון אחראית אורין סילבר בעלת סטודיו "BUXA "המתמחה בעיצוב ותכנון חללים מסחריים. הסטודיו עובד בשיתוף פעולה עם לקוחותיו ומעניק להם חווית עיצוב חדשנית ויחודית ומלווה אותם בכל שלבי הפרוייקט משלב הקונספט העיצובי, דרך תכנון ובניית פרוגרמה, הוצאת תוכניות לביצוע, פיקוח בשטח, בחירת חומרים וגמרים ועד לפתיחת העסק.

 

עיצוב BUXA, צלם- מורן קדוש

 

עיצוב BUXA, צלם- מורן קדוש

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

מרקש פינת נוה צדק
סטודיו שחר וייס
אירופה זה כאן
דניאל מיכאלי עיצוב פנים
קלאסי ומודרני בבית אחד
הלבשת בתים
ביתו של אמן
ReMa אדריכלות
עניין של השקפה
Swiss System

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר