אמנות לכל


סצנת התרבות והאמנות בישראל מעולם לא הייתה דינמית יותר. אל מול תרבות ה'אינסטנט' ואורח החיים האינטנסיבי (ולעיתים בדיוק בגללו) רבים נוהרים לאירועי תרבות, להרצאות בתחום ומרבים לבקר בתערוכות במוזיאונים ובגלריות ברחבי הארץ. גלריה 'פחות מאלף' מציגה קונספט ייחודי שמנגיש אמנות מקורית ואיכותית לכלל.

 

גלריה פחות מאלף- לאו ריי

 

Zero Cents גלריה פחות מאלף

 

הגלריה מציעה לראשונה שירותי אוצרות עד הבית, כלי שמטרתו לעזור לקהל המקצועי והפרטי לאבזר את הבית ביצירות מקוריות בצורה קלה ופשוטה יותר. צוות מומחים עומד לשירות הלקוחות, ועל ידי בירור הצרכים ובחינה מעמיקה של  כלל נדבכי הפרויקט, פרטי או מסחרי כאחד הם מצליחים להתאים את היצירה הנכונה ולהעניק לה בית חדש.

 

 

גלריה פחות מאלף

 

גלריה פחות מאלף, רומן גלמן

 

העיקרון פשוט- בעלי הגלריה והוגי הקונספט, אלי אדרי וישראל פרץ, מתמחרים עבודות של אמנים ישראלים מובילים במחירים נגישים של  החל מכמה מאות שקלים ועד 1000 דולר. הגלריה פתחה שעריה לציבור הרחב לפני כשלוש שנים ברחוב אברבנל בפלורנטין – לב ה"סוהו" הישראלי, לאחרונה נפתחה גלריה נוספת במתחם 'דיזיין סנטר' בבני ברק. המושכת אליה אדריכלים, מעצבים, בונים ומשפצים רבים שמשוועים ליצור בית ייחודי עם נשמה.

 

הגלריה בפולורנטין תל אביב

 

האמנים נבחרים בקפידה והעבודות מתקבלות על פי טיבן ולא על פי מידת הפופולריות האמנים. כ-150 אמנים, מציגים בה בו זמנית, חלקם מוכרים מאוד כמו קדישמן, אביבה אורי, יאיר גרבוז, בזוקה ג'ו, מור רימר, צח שיף, וחלקם נמצאים בתחילת דרכם ומתגלים על ידי אוצרי הגלריה לראשונה, מה שמהווה עבורם קרש קפיצה משמעותי להמשך הקריירה המקצועית שלהם.

 

גלריה פחות מאלף – DIOZ וסניור גי'

 

לדברי אדרי ופרץ, "בשנים האחרונות מתפתחת מגמה של אמנות להמונים – מגלריות כמו שלנו, מירידים בארץ כמו צבע טרי, LUMAS העולמי ועד גלריות מגוונות ושונות. לכולנו מטרה אחת ברורה – להנגיש את האמנות הישראלית האיכותית לציבור הרחב.

יצירת קשר

גלריה פחות מאלף

שלח מייל

WWW.UNDER1000.CO.IL

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

מקורי ומשובח
לוי חמיצר אדריכלים
יצירות תאורה פסוליות
Aqua Creations
סורגים את מילאנו
RENBY
יש סוסים שמדברים עברית
אדריכל רון שפיגל
צלמי אדריכלות במבט אישי
תערוכת צילומים

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר