מצליח לרגש

המעצב והאמן הספרדי חיימה חוראדו Jaime Jurado – הפועל במסגרת גלריית NOVOCUADRO, ועבודותיו מוצגות עתה בסטודיו של המעצב יפרח בן צבי,  מצליח לעורר רגשות וסקרנות בעבודותיו. כל יצירה מצליחה להעביר סיפור אחר ומעניקה עושר ויזאולי לחלל.

 

 

חוראדו, יוצר מוערך שמציג בשנים האחרונות בתערוכת CASA DÉCOR MADRID הנחשבת, משכיל להמחיש בציוריו את המציאות כפי שהיא- ללא פילטרים ומסננים. הוא משלב בעבודותיו האחרונות בין משיכות מכחול סובייקטיביות לגזרי עיתונות. יצירותיו מציגות עושר וויזואלי ואיכות אסתטית המושתת על מציאות אובייקטיבית. בזכות חתימת ידו הייחודית הוא מצליח להשרות בעבודותיו רוגע, חמימות ומוסיף עניין לחלל. ברפרטואר של חוראדו יצירות בהן עשה שימוש בטכניקות מעורבות יש קולאז'ים, טיפוגרפיה ואמנות אקספרסיבית עוצמתית ומרשימה. לדברי המעצב יפרח בן צבי "היצירות של חוראדו נחרטו בתודעתי. החשיפה ליצירות שכה שונות האחת מהשנייה, הוכיחו לי את הרב גוניות שבו ובו זמנית הצליחו לרגש אותי".

 

 

 

לצד עבודותיו של חוראדו מוצגות בסטודיו יצירות של אמנים ספרדים מוכרים נוספים העובדים בטכניקות שונות. היצירות מרשימות ומגיעות בגדלים דומיננטיים של 70 ס"מ X 90 ס"מ, 100 ס"מ X150 ס"מ, והגדולות ביותר 150 ס"מ X150 ס"מ. טווחי המחירים נעים בין 2,600 ש"ח ל 8,900 ש"ח ליצירה, עם אופציה לרפרודוקציה.

 

 

 

 

להשיג בסטודיו יפרח בן צבי- רחוב הפרחים 52 רמה"ש

www.ifrach.co.il

Google+PinterestFacebookTwitterWhatsAppLinkedIn

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

צלמי אדריכלות במבט אישי
תערוכת צילומים
יוצאים חוצץ
קרן מימון עיצוב פנים
פרס יוקרתי למעצב פנים
מעצב הפנים אורון מילשטיין
'פטיש' לעץ
אלון דודו - ריהוט עץ
הסוד הוא בתשוקה
טולמנ'ס דוט

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

חפש באתר