מותגי עיצוב חדשים

טולמנ'ס דוט שני מותגיי עיצוב דנים חדשים.

שני המותגים נושאים את בשורת ה-Affordable design שמשלב בין עיצוב איכותי, מותגים בינלאומיים, מעצבים מובילים, פונקציונליות ומחיר נגיש.

 

RIG TIG טולמנ'ס דוט

 

 

Rig-Tig

משמעותו של RIG-TIG היא 'בדיוק' בדנית. מותג כלי מטבח עטור פרסים המשלב צורה ותפקוד באיזון מושלם. בתפישה הייחודית שלו מעצבי המותג רואים את העולם דרך משקפיים צבעוניים והכל במטרה ליצור סביבת בישול ואפיה פונקציונלאית ואיכותית אך גם מעוצבת ואסתטית. כל זאת במחירים נוחים ותוך התחשבות במשאבים המוגבלים של הטבע.

 

RIG TIG טולמנ'ס דוט

 

RIG TIG טולמנ'ס דוט

 

Cooee Design הוקמה בשנת 2005, והיא מאז ועד היום חברה בעיצומה, עם השורשים ביערות העמוקים בדרום שוודיה. Cooee Design הוא עסק משפחתי עם ידע בתחום העיצוב החוזר כל הדרך לשנות ה 50, שם עבדו סבה של קתרין אברגס ואחיו, מרטין Åberg עם חידושים ועיצוב. למשל, הם עיצבו סל נייר איקוני מעץ, שנמכר לכל חדרי המלון במלון SAS בקופנהגן שעיצב ארנה יעקובסן. סל הנייר נמצא עדיין בחדר 606, שעדיין נראה בדיוק כמו כל החדרים אז.

 

COOEE טולמנ'ס דוט

 

 

 

Cooee

עם חשבון אינסטגרם של למעלה מ-90 אלף עוקבים, (catcooee#)קתרין אברגס, מייסדת מותג Cooee היא בין המעצבות הבולטות והעסוקות בשבדיה. קתרין שספגה עיצוב עוד מבית סבה מציגה קולקציה בוגרת ומדויקת של כלי נוי ושולחן המככבים במגזינים המובילים ברחבי העולם.

 

COOEE טולמנ'ס דוט

 

מותג Cooee אף נבחר עי מושל שבדיה לייצג את מחוזם בחגיגה לנישואיה של נסיכת הכתר מאז הפכה היא ועיצוביה לחביביי משפחת המלוכה.

 

COOEE טולמנ'ס דוט

 

החברה אשר הוקמה בשנת 2005 מתמחה בעיצוב אגרטלים, מגשים, פסלי נוי מקרמיקה ועוד ומוצעת ביותר מ-200 נקודות ברחבי העולם. מעתה גם בישראל.

 

 

 

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

כיף לעבוד
מאיה האזרחי עיצוב פנים
אריחי אויר
AirTiles
זרימה ודינמיות
קוסנטינו ישראל
מיקי צעיר נצחי
קולקצית קפסולה בטולמנ'ס
טובות השתיים
pas normal

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר