מיקי צעיר נצחי

חגיגות 90 השנים לעכבר האייקוני, המפורסם ביותר בעולם, לא פוסחות גם על עולם העיצוב. חברת Bosa הידועה בזכות עיצובי הקרמיקה המפורסמים שלה, משיקה קולקציית קפסולה למיקי מאוס. הקולקצייה אשר יוצרה בשיתוף חברת דיסני הוצגה לראשונה בשבוע העיצוב במילאנו, ובקרוב גם בטולמנ'ס, יבואנית המותג לישראל.

 

Mickey Forever Young – במהדורה מוגבלת בטולמנ'ס בעיצוב: Elena Salmistraro

 

 

דיסני בחרו במותג הקרמיקה הספרדי מאחר והוא ידוע בעבודת הקראפט האיכותית והמדויקת שלו ושפת היצירה הייחודית שלו. ב- Bosa בחרו במעצבת Elena Salmistraro, לאור שיתופי הפעולה המוצלחים בעבר, כדי לממש את החזון של דיסני ולהעניק את הפרשנות המקורית שלה לחיות והעליזות שמבטאת דמותו של מיקי.

 

במהדורה מוגבלת בטולמנ'ס. עיצוב: Elena Salmistraro

 

התוצאה:  דמותו של מיקי מאוס מתעוררת לחיים חדשים, ומבטאת הן את היצירתיות האינסופית של המעצבת והן את האיכות והמצוינות בייצור של Bosa. דמותו האייקונית של מיקי מאוס זוכה לפרשנות קולוריסטית מבריקה, אולטרא מודרנית, כשהעכבר המפורסם לבוש מכנסיים קצרים מעוטרים במראה אמנות רחוב עכשווית, ג'קט אופנוענים ונעליים משובצות, כל זאת תוך משחק של אפקטים תלת מימדיים, טקסטורות וגוונים, אשר הופכים אותו לגיבור אורבאני מודרני.

 

במהדורה מוגבלת בטולמנ'ס. עיצוב: Elena Salmistraro

 

דמותו החדשה של מיקי מבטאת יותר מכל את הלך הרוח שהטיב לנסח וולט דיסני: "מיקי הוא אישיות קטנה שנולדה כדי לעורר שמחה וצחוק".

להשיג בהזמנה אישית ברשת טולמנ'ס.

 

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

כוכבים בקדמא
רות ארד- אדריכלית ומעצבת פנים
חפצים עם סיפור
גלריה לה-ברוקנט
יצירה לא שגרתית
אריאל צוקרמן
אומנות הרחוב זוקפת ראש
נדיר תעשיות צבע
משנה את חוקי המטבח
איילמינם, - יבואנית LAMINAM

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר