חוויית רחצה של חמישה כוכבים

אחד הדברים הראשונים שמעידים על איכותו של בית מלון הוא חדר הרחצה. חדר רחצה מפנק, כזה שמשדר תחושת נינוחות ולא קלאסטרופוביה, עם היצע עשיר של אביזרים לנוחות המשתמש – הוא הוא מהות גישת החיים הטובים, לא פחות מארוחה טובה ומכר נוח להניח עליו את הראש.

 

 

מגוון רחב של פרויקטים ברחבי הארץ מיצבו את קבוצת "חמת" כמובילת תחום החדרים הרטובים בבתי המלון בישראל. זאת בזכות מוצרים איכותיים בעיצוב חדשני וייחודי, במבחר גימורים וגוונים, אשר נוחים וקלים לתחזוקה. בנוסף, הבנה בסיסית של הטעם הישראלי, יחד עם מענה לכל דרישות הלקוחות, ביניהם גם גחמות עיצוב של מעצבים ואדריכלים הפכו את חמת לחלום הרטוב של כל מלון. בין המלונות שמתפארים באביזרי אמבט משובחים מבית "חמת" תמצאו את מלון "הרודס" בהרצליה, בעיצובו של אילן פיבקו, מלון "טירת בת שבע" בירושלים, בעיצובה של דנה אוברזון ומלון "דן אכדיה" בהרצליה, בעיצובם של רוני פדרמן ואסתי רובינזון.

 

 

כמו כל מעצב שרוצה לשמור על רלוונטיות ועל מיצוב גבוה, "חמת" קבעה לעצמה ערך עליון של עדכנות עיצובית, ואפילו הכתבת מגמות, בהתאם לקדמה ולהרגלים המשתנים תדיר. לדוגמה, הדרת האמבטיות מחדרי הרחצה לטובת מקלחונים מרווחים עם פונקציות רבות וקוטרי טוש מגוונים; גימורים מיוחדים לאביזרי הרחצה ולכלים הסניטריים כמו זהב ונחושת, צבע שחור או גוון זהב אדום; מעבר מברז ה"פרח" המסורתי והנוסטלגי היוצא מהכיור לברז קיר, שמעניק מראה נקי וחלק בסביבת הכיור; אסלות בצורה אליפטית במבנה סגור, אשר מפחיתות בצורה ניכרת את הצטברות אבק, וכן מיכלי הדחה סמויים למראה נקי ואלגנטי.

 

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

דירה בוהמיינית
סטודיו PLAS
עושים לובי
מיכל האן אדריכלים
שונה זה שווה!!
שכטר בוטיק
יוקרה בשחקים
סנדרה חליבה מעצבת אליתה ליבינג
הבון טון של הבטון
מראה בטון אצל המותגים המובילים בעיצוב

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר