הכפרי החדש

הסגנון הכפרי נחשב לאחד הזרמים המובילים בעיצוב הפנים הישראלי וניכר כי ב-2019 הוא יוסיף לככב עם חידוש אחד מהפכני שעתיד לשנות את אופן ההתנהלות בו ולהקל מאוד על תחזוקתו. הסגנון מתהדר בשילובם של חומרים טבעיים שמחד מרשימים ומאידך בעיתיים בתחזוקה אך משטחי LAMINAM החדשים משנים את התמונה זאת מבלי לפגוע במראה ובמרקם המייחדים את הסגנון.

 

 

המותג האיטלקי מציע עבור אותם חללים במראה כפרי משטחי גרניט פורצלן הדומים במראם ובמרקמם מגוון רחב של חומרים טבעיים לחלוטין- בהם בוצ'ר, אבן ומחצבים כמו שיש, מתכות וכיוב' אך בעוד אלה משתנים בהתאם לחוקי הזמן ומשתנים בהתייחס לאופן תחזוקתם, המשטחים החדשים עומדים בעינם; ניתן להניח על גבם סיר רותח או פלטת שבת ולנקותם עם חומרי ניקוי כדוגמת אקונומיקה. זאת ועוד הם אינם נשרטים, אינם סופחים ו- 100% אנטיבקטריאלים כך ניתן לחתוך עליהם ללא חשש.

 

 

בכוחם של דגמי משטחי המותג לשוות לחלל המטבח הכפרי את המראה המבוקש ובד בבד לשפר לעין ערוך את ההתנהלות בו ולהסיר את החשש מפני הפגיעה במשטחי העבודה. טכנולוגיית הייצור המתקדמת של LAMINAM מאפשרת חיתוך לוחות ג'מבו במידות 3.2/1.6 מ' , בכך ניתן להתקינם במינימום חיבורים, לנראות אסתטית אחידה.

 

 

 

Facebook למינם – Laminam

אתר www.laminam.co.il

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

מחפשים צל
צללית סוככים
ממפעל ביצים לסטודיו לקרמיקה
דורית סלע וניצן הורוביץ – סטודיו DNARC
כוכבים בקדמא
רות ארד- אדריכלית ומעצבת פנים
אקוסטיקה מעל ומעבר
אקומט מבית גולמט
מהפכה במשרד
פיטרו ריהוט משרדי

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

חפש באתר