עיצובים פופולריים למטבח בחוץ

בשנים האחרונות קיים טרנד של מגורים לא רק פנימיים אלא גם חיצוניים, זהו שינוי שהביא עמו חשיבה לבעלי בית פרטי להעתיק את חלל המגורים אשר בבית אל הגינה.

בעקבות כך מטבחי החוץ הפכו לדבר פופולרי בקרב בעלי הבתים, עם עיצובים וסגנונות מתחדשים מדי שנה ושנה. יחד עם זאת כשמדברים על הוספת או בניית מטבח חוץ לגינה או לחצר שלכם, ישנם מספר נושאים שכדאי לשקול. תחילה, נשאל את עצמינו כמה שאלות שרצוי שניקח בחשבון עוד לפני שנתחיל בתכנון ובניית המטבח. רק לאחר מכן נסיק מסקנות מעיצוב הפנים על איך כדאי להגיע לשלמות בעיצוב מטבח חוץ.

 

 

ברי תעשיות נירוסטה

 

מחקר ותהיות אשר רצוי לקחת בחשבון לקראת בניית מטבחי בחוץ

 

יתכן כי גמלה בליבכם כבר ההחלטה לבנות מטבח לגינה, אבל רצוי לפני שתעברו לשלב הבא לקחת חשבון כמה שאלות שייתכן ואף פעם לא חשבתם עליהם

 

האם כלכלית אתם מסוגלים להרשות לעצמכם מטבח חוץ?

 

אז כמה זה עולה לנו? ישנם המון מרכיבים שמשפיעים על מחירי מטבחי חוץ. חלק גבוה מהעלויות הוא עלות ההתקנה עצמה אשר דורשת התקנת נקודות גז, מים וקווי חשמל. בנוסף יש לקחת את החומר של מטבח חוץ מסוג נירוסטה, עלויות מכשירי חשמל כגון מקרר יינות או מקרר רגיל.

הסקאלה שבה המחירים נעים היא בין 6000 לעד 9000 ש״ח לא כולל מע״מ עבור מטבחי חוץ סטנדרטיים של אורך של עד 400 ס״מ.

מטבח חוץ לבניה עצמית באורך של עד 700 או 800 ס״מ כבר יכול להגיע למחירים יותר גבוהים של מעל 10,000 ש״ח.

אך יש ישראלים שרואים בבניית מטבח לחצר השקעה לטווח ארוך מאחר והוא מעלה את ערך הנכס, וכמו כן מחליף מקומות בילוי אחרים בחוץ.

ההחזר כמובן ישתנה בהתאם לחומרים שנשתמש בכדי לבנות את המטבח, בהתאם למיקום מגורים, למכשירי החשמל וכולי.
 

ברי תעשיות נירוסטה

 

 

האם מזג האוויר באזור מגוריך מתאים לבניית מטבח לגינה

 

כפי שהזכרנו כי שווי הנכס מושפע ממטבח לגינה, יש לזכור כי גם יש לשים דגש גם על כיווני הרוח של מטבח החוץ. ברור לכולם שמטבחי חוץ אשר תוכננו באקלים יותר שמשי כמו דרום מערב שומרים על ערכם ויש בהם פחות בלאי מאשר אלו באקלים לא יציב.

 

"בערים ואזורים ספציפיים בישראל, ובעיקר בערים יוקרתיות, מטבח לגינה נחוצים עבור מי שמתכנן מכירה בעתיד וצריך שהבית שלו יהיה תחרותי״ אמר ברי צ׳צ׳יק מחברת ברי תעשיות נירוסטה. וממשיך ואומר כי "בזכות מזג האוויר החם בארצנו עולה צורך אצל בעלי בתים פרטיים להעריך את שטח המחייה שלהם לא רק בפנים, אלא גם בחוץ ולהשתמש בו במרבית השנה״.

 

 

 

ברי תעשיות נירוסטה

 

מטבח חיצוני, מה הם סוג החומרים שתשתמשו בהם?

אחד הנושאים הכי חשובים שצריך לחשוב עליהם הוא שימוש בחומר שעמיד לאקלים כזה או אחר בתכנון מטבחי חוץ, וזאת מאחר והוא חשוף בחצר לטמפרטורות גבוהות ונמוכות, לרוחות וגשמים עזים

 

בדומה למטבח פנימי הערך של מטבח החוץ ישמר רק אם נשתמש בפחי נירוסטה ופחות בחומרים כגון עצים או פלסטיק.

 

 

ברי תעשיות נירוסטה

 

 

מה הפונקציות הדרושות למטבח גינה?

 

פונקציונליות רצויה ואף דרושה היא קו ישיר לחשמל עבור מקררי בשר ושתיה, תאורה וכדומה, לגז עבור צלייה, ברזי מים עבור שטיפת הדלפק והגריל וכדומה., תוצרת ומשקאות. כל אחד מהפונקציות הללו יכולים להיות פשוטים וזולים אך אם נרצה מטבח חוץ יוקרתי נרצה להשקיע במשטחים כמו גרניט, מקרר יינות, כיור כפול איכותי, ריהוט גינה מסביב וכדומה.

כמובן שהכול בתלות בתקציב שיש לכם, בסוג הציוד שנרצה, וכמובן בגודל השטח. עפ״י ברי צ׳צ׳יק מהנדס ובעלים של חברת ברי תעשיות נירוסטה ״מטבחי חוץ יכולים גם לכלול אפשרויות אפייה לפיצות, מעשנות וכדומה ולא רק גריל גז או פחמים״ הסביר ברי. ״משטחי נירוסטה הם חובה למטבחי חוץ מאחר והם נשמרים לאורך זמן בתנאי חוץ, קלים לניקוי ומשקפים מראה יוקרתי״

 

 

 

 

ברי תעשיות נירוסטה

Originally posted 2021-03-03 09:59:51.

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

שינה פרטית
PRIVATE ROOM
קירמא
KIRMA WALL AND METAL
מלון בית חוף
Brown Beach House
שמורה ביפו
סטודיו ETN
קירות שקופים
קבוצת ברבי-טק

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר