צלם נולד

הסיפור שלי מתחיל לפני שנה…

 

קורון פטיסרי, עיצוב: קרן פק, צילום ארז חיים

 

עד לפני שנה עסקתי כמפתח BI, ישיבה מרובה מול מסך, כתיבת קוד ובניית מודלים תחקוריים.

רוב חיי ניסיתי להבין מה הצד החזק שלי, הצד היצירתי שהבאתי בלימודי הקופירייטיג אי שם לפני עשור, או הצד הלוגי שישמתי בלימודי מנהל עסקים וכלכלה ולאחר מכן בקורס מפתחי BI.

במקביל לכל אילו בשנת 2014 עשיתי קורס צילום בבית הספר של אלון קירה, בימים שעוד גרתי במרכז וקצת לפני שעברתי לקיבוץ לוחמי הגטאות בגליל המערבי. ושם באותם ימים, נזרע נבט קטן שלימים התפרץ בשיא כוחו.

 

אטלייה אדריכלים, בית ידידות, צילום ארז חיים

 

המשיכה לצילום הלכה וגברה, צילמתי מגוון רב של קטגוריות צילום ולאט לאט שיפרתי ציוד וכמובן את יכולותי כצלם וכעורך. ומכיוון שאשתי המקסימה שלומית היא דולה ויועצת הנקה עצמאית, הזיק והרצון להגשים את עצמי נדבק בי מהר מאוד. היום אני מבין הרבה יותר איך היא מוקפצת ללידה באמצע הלילה עם חיוך גדול על השפתיים.

 

אטלייה אדריכלים, בית ידידות, צילום ארז חיים

 

ולאחר מחשבה רבה בדיוק לפני שנה נפל הפור, וקיבלתי החלטה לצאת בכל הכח ולהגשים את עצמי כצלם אדריכלות ועיצוב פנים, ככה בגיל 40 עם 3 ילדים שהקטנה רק נולדה לא מזמן יצאנו לדרך. הרצון והיכולת לשלב בין שני העולמות שפעם היו מקבילים הופך את הכל לחוויה יצירתית מחד ומובנית מאידך.

 

אוניברסיטת חיפה, צילום ארז חיים

 

אוניברסיטת חיפה, צילום ארז חיים

 

אחת ההפתעות הטובות בדרך היו האנשים שהכרתי, אנשים שחולקים תשוקה, יצירתיות ומקצועיות בתחום משותף הופכת את ההכירות לאמיתית וטובה.

ברור לי שיום הצילומים עבור אדריכלים ומעצבי פנים הם הדובדבן שבקצפת, אחרי חודשים ואף יותר של השקעה בלתי מתפשרת מגיע הרגע לתעד ולהציג לעולם את הפירות.

לי חשוב שהיום הזה יהיה מלא באנרגיה חיובית ובשיתוף פעולה מלא ביננו וזאת במטרה אחת, לספק תוצרים שיתנו את הבמה הראויה לאותה עבודה שנעשתה.

 

עיצוב רעיה שפירא, צילום ארז חיים

 

העבודה שלי מאופיינת בקומפוזיציות שמציגות את החלל בצורה מחמיאה ונותנת לא אחת רמזים לשאר החללים, אני משלב אור טבעי ותאורת סטודיו וזאת על פי הצורך.

 

קורון פטיסרי, עיצוב: קרן פק, צילום ארז חיים

 

מלבד הקומפוזיציות הרחבות של החלל עצמו תמיד אחפש את הקומפוזיציות מוקטנות שמציגות את השיח בין מספר פריטים, מבחינתי אילו הפריימים שמספרים את הסיפור לפרטי פרטים.

 

אטלייה אדריכלים, צילום ארז חיים

 

כל פרוייקט הוא עולם בפני עצמו כל מעצב/אדריכל הוא אישיות בפני עצמה וכך גם ההתייחסות שלי, כשאני מגיע ליום צילום אני בוחן הכל מאפס, אני מחפש את הסיפור שיש לספר במקום, אני מנתח את החוזקות והמאפיינים ולבסוף מעלה אותם כתמונה או רצף תמונות שמרכיבות את הסיפור.

 

עוצב עי קרן פק, צילום ארז חיים

 

 

אתר https://www.erezhaim.com/architecture

פייסבוק https://www.facebook.com/erezhaimphotos

מייל erezh.studio@gmail.com

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

גרפית ומתכתית
אבירם קושמירסקי – עיצוב פנים
ממפעל ביצים לסטודיו לקרמיקה
דורית סלע וניצן הורוביץ – סטודיו DNARC
תל אביב, 110 שנה
בוריס בלנקין, תערוכת צילומים
'פטיש' לעץ
אלון דודו - ריהוט עץ
פרחים ואמנות
FIORI בוטיק לעיצוב פרחים וטולמנ'ס

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר