בין חוץ לפנים

אחרי שנה מאתגרת במיוחד כולנו שמחים לנצל את החזרה לשגרה ולצאת למרחבים. ביטוי לכך ניתן לראות גם בבתים עצמם ובפרט בגינות ובמרפסות, שמשמשות נדבך חשוב ומאפשרות לנו להרגיש הכי קרוב לטבע ולחוץ גם כשאנחנו בסביבתנו הטבעית.

 

כוכב אלומיניום, עיצוב ינון בן-דוד, צילום שי אפשטיין

 

על מנת לייצר את אותו קשר בלתי אמצעי בין פנים הבית לחוץ פיתחה חברת כוכב אלומיניום את מערכות המינימל של הדור החדש – ה-SLIM: הן דקיקות, מינימליסטיות ואלגנטיות במיוחד שנותנות מקום של כבוד לנוף הנשקף מבחוץ. המערכות מעניקות גם רמת בידוד גבוהה שעומדת איתנה מול האקלים הארץ-ישראלי ובשל היותן עשויות אלומיניום הן אינן מחלידות ומאפשרות הנאה מהעיצוב האיכותי והיוקרתי למשך שנים.

 

כוכב אלומניום, תכנון אדריכל אייל לואי, צילום שי אפשטיין

 

 

לדברי גל ניסימוב, מנהלת השיווק בחברת כוכב-אלומיניום, "הקשר בין הקיץ לסביבת הבית החיצונית הוא הדוק ביותר: אנחנו מבלים בה יותר בעת הזאת, אך רוצים להכניסה גם אל חללי הפנים.

 

וכב אלומיניום, עיצוב ינון בן-דוד, צילום שי אפשטיין

 

 

התכנון האדריכלי מדגיש סוג של מיזוג בין חוץ לפנים. בקיץ מתחדדת עוד יותר מגמת טשטוש הגבולות. מערכות ה-SLIM היוקרתיות מביאות לידי ביטוי את מגמה העובדה שמדובר במגמה מתפתחת הובילה את מחלקת הפיתוח של החברה לפתח דגם ייחודי עם משקופים נסתרים ועם זגוגית רחבה במיוחד ללא חלוקות, שמאפשרת מקסימום שטח שמאפשר לחוץ ולפנים להתמזג זה בזה.

 

אדריכל איתן גורן- צלם גדעון לוין – באדיבות כוכב אלומיניום

 

בתוך כך הבידוד התרמי מאפשר ליהנות מחללים ששומרים על מרקם אקלים קריר גם בלי להדליק את המזגן באופן רצוף. מניפת הגוונים העשירה, מתוכה ניתן לבחור את הצבע והמרקם הרצוי, עשירה מתמיד. לצד צבעי המטאל והמונוכרומטיים ניתן למצוא גם גוונים רכים, רעננים, קיציים מאוד ומשמחים, בהם תכולים, ירקרקים ונוספים".

Originally posted 2021-03-03 11:14:54.

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

מינימליסטי ומרחף
מטבחי Modulnova
אקדמיה לריצוף
הרצפים של רוחמה שרון
בין חוץ לפנים
כוכב אלומיניום
תכירו את בולון
ביטק
ילדות מעוצבת
בטולמנ'ס דוט בית יהושוע

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר