בית העץ

פרויקט פיארברג של סדנת Scumpi  בלב תל אביב, בוצע עבור דיירים בגיל הפנסיה שחלמו לגור קרוב לילדיהם הבוגרים. הבית המחודש משלב את הזיכרונות והנוסטלגיה של הדיירים, יחד עם מה שיש לטכנולוגיה של ימינו להציע עבורם – כך שיוכל לשרת אותם נאמנה בגילם המבוגר. בפרויקט זה הושם דגש על ריהוט שמחמיא לתכנון המבנה ומשתמש בחלל בצורה האופטימלית.

 

השטח הציבורי

המתחם הציבורי בבית הוא למעשה יחידה אחת המכילה את הסלון, פינת הישיבה, ארון שירות, ארון כביסה והמטבח. מכלול העבודה בוצע בשיטה של חיבורים ומחברים סמויים, כול זאת לנראות אחידה. נעשה שימוש בעץ הליבנה בעל הגוון הטבעי הזהוב, שעבר תהליך של הלבנה ייחודית בכדי להגיע למראה שביקשה המשפחה. בדירה שולבו עבודות מסגרות, כדלתות ו/או לקירות, ליצירת ייחודיות ו"שבירת" נראות עץ הליבנה.

התוצאה היא מראה ומרקם על – זמני, שמשתלב נפלא על אף שמדובר בסגנון אקלקטי.

 

 

 

 

אלדור וסיוון מסדנת Scumpi יצרו ספריה בעלת מדפים מרחפים מעל 8 מטר אורך, עם יחידת מזנון תחתונה לאחסון מתבקש. המבנה הייחודי של הספרייה מחמיא לבית הצר והארוך, תוך שהוא מנצל באופן אופטימלי את המרחב ומאפשר "משחק" בין ספרים, עציצים ופריטי נוי שהוצבו על הספרייה עצמה.

 

המטבח
מיקום המטבח ייחודי, כיוון שהוא מהווה המשך ישיר לשטח הציבורי ולא מתחם נפרד כמקובל. המטבח מורכב משתי צלעות, אשר שולחן פינת האוכל מפריד ביניהן. לבקשת הלקוחות, שחלמו על שיחזור המראה המוכר מאזור הכפר שממנו הם באים, מוקמו קורות עץ ליבנה בתקרת המטבח ליצירת מראה של "סוכה". עבור משטח המטבח, יוצר משטח עם גב חיפוי מקוריאן לבן. המקרר הוחבא יחד עם יחידת האחסנה/מזווה, אשר מוקמו בצדו השני של המטבח, אך שולב בו דלפק ישיבה ייחודי לצרכי מנוחה קצרה, כמו שתיית הקפה בבוקר וקריאת עיתונים.

 

 

 

 

הסלון

מלבד הספרייה רחבת הידיים, נבנו שלושה ארגזים ניידים המיועדים לאחסון, בכדי לאפשר שינוי וגמישות במיקומי הפריטים, לבקשת הלקוחות. כיחידת אחסון נוספת, מוקם ארון המשולב יחד עם החלון, על ידי חיבורי גרונג, ליצירת נראות אחידה והמשכיות המראה של עץ הליבנה.

 

 

 

 

 

חדר העבודה

 

עבור בני הזוג הוקם חדר עבודה שנסגר באמצעות דלתות הזזה מעבודת מסגרות בלגית, עם זכוכית בגובה שלושה מטרים. בצדדיו של חדר העבודה נבנו ספריות לאחסון. גם בשירותים הותקנה דלת בעלת פרופיל בלגי, בעבודת מסגרות אומן.

 

 

 

 

 

חדר השינה

 

ליצירת הפרדה ואינטימיות בחדר השינה של הלקוחות, נבנה פאנל הזזה מעץ ליבנה. בחדר מוקמה מיטה רחבה במיוחד בצביעה אפוקסית והוצב ארון הזזה גדול. בתוך חדרון המקלחת הותקנו מדפים מרחפים ונבנה ארון אמבט. המקלחון וגם חדר האמבט נסגרים בפרופיל בלגי, בעבודת מסגרות אומן.

 

 

 

 

 

סדנת Scumpi – נגרות ומסגרות אומן.
072-338-4580
אתר / פייסבוק
info@Scumpi.co.il

 

 

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

בטון אדריכלי
נאות סמדר - בטון אדריכלי
ספא ביתי יוקרתי
אורגל
כיף לעבוד
מאיה האזרחי עיצוב פנים
מעצב רדי-מייד
lovka
תכירו את וינסנט
BONTEMPI אליתה ליוינג

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר