הסוד הוא בתשוקה

אם לשפוט לפי הלוק המנצח של קטלוג PODE החדש, אשר תרגמה את האותנטיות של מד-מן לקולקציה מעוררת השראה. ניראה כי המעצבים רודריק וקלייר ווס יכולים לסמן לעצמם עוד וי בדרך לפסגה. המעצבים, אשר נחשבים לשמות החמים ביותר בתעשייה, הצליחו בזמן קצר להפוך את המותג ההולנדי למותג הליף סטייל, הכי נכון בסביבה.

 

Pode – Tolman's Dot

 

 

רודריק וקלייר, לא רק מפיחים משב רוח מרענן במותג PODE הצעיר המבטא חדשנות לצד יצירתיות. העיצובים של PODE מייצגים בנאמנות את הפשטות המנצחת של העיצוב הסקנדינבי יחד עם נגיעות בוהמיות מלאות השראה.

 

 

 

Pode – Tolman's Dot

 

 

אין זה מפתיע כי עיצובי החברה מוצאים את דרכם לבתיהם המעוצבים והיפים ביותר של  שוחרי העיצוב ברחבי העולם. הסוד הוא לא רק ברוח החדשנית והצעירה. אם כי בתרבות העיצוב הנהוגה בחברה, אשר החליטה להעסיק לא רק אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה אלא כאלו אשר בוערת בהם תשוקה אמתית ליצור רהיטים.

 

 

Pode – Tolman's Dot

 

 

 

הדי אן איי הייחודי של PODE מקפל בתוכו מסורות של איכויות וידע, המתעצם מקיבוץ גלויות של תרבויות עיצוב מגוונות. יש בו נגיעה סקנדינבית, השפעה איטלקית ואסתטיקה מהמזרח שייחד מיצרים שפה תרבותית חדשה שפורצת חזק לתודעה.

 

 

Pode – Tolman's Dot

 

 

PODE הבינו כי המפתח להצלחה הוא להפוך את העיצוב לאישי ומדויק כמו חליפה מחייט. אחרי הכל אין כמו רהיטים פונקציונאליים, שמותאמים באופן מושלם ובמידה הנכונה.

לכן עושר הצבעים, הגדלים, הבדים והגמורים תלויים בבחירת הלקוח בלבד במטרה לאפשר לו להטביע את חתימת ידו האישית.  שיתוף הפעולה בין המעצב, היצרן והלקוח הם טריו מנצח לא רק כדי לבנות מותג שלם אלא לממש אג'נדה שבעבר הייתה רק בגדר חלום.

 

Pode – Tolman's Dot

 

 

כיום, עם ההצלחה המטאורית, הורחבה הקולקציה והיא הרבה יותר מאשר רק מערכות ישיבה. עיצובי המותג הצעיר כוללים שולחנות, כורסאות, כסאות, גופיי תאורה, פרטי טקסטיל להלבשת הבית ואפילו אבזריי עיצוב המאפשרים לרהט ולאבזר אזורים שלמים בבית באמצעות עיצובי החברה.

 

 

Pode – Tolman's Dot

 

 

 

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

חווית מגורים יוקרתית
טל אלימלך-עיצוב פנים והדמיות אדריכליות
בטון אדריכלי
נאות סמדר - בטון אדריכלי
ספר המשך
הספר בבית עם שירלי דן 2
גינה. בית. חיים
אורלי רובינזון- INDOOR OUTDOOR,
בית קולוניאלי
מעצבת פנים - קרן ניב טולדנו

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר