יחסים של חוץ ופנים

יכולתה של סביבת החוץ להיטיב עם המרחב הביתי ולהפך מצליחה להפתיע כל פעם מחדש. בתפישת התכנון לשנת 2020 הופכות שתי הזירות למרחב אחד מתמשך והרמוני יותר מאי פעם, זאת לאור העובדה שיותר ויותר מאיתנו מבינים שיש לתכננם יחד, בו זמנית, וכמקשה אחת.

 

כרכום עיצוב נוף, צילום אורית ארנון

 

 

לדברי שי דוד, מנכ"ל ובעלי חברת כרכום המתמחה בתכנון, עיצוב וביצוע גינות, "בעשור החולף הפכה סביבת ה-OUTDOOR הביתית לציר חשוב ומרכזי בחווית הלייף סטייל המשפחתית. הגינה נתפסת כסביבת מגורים

אטרקטיבית בפני עצמה, כוללת פונקציות המקבילות לאלה שבתוך הבתים, ומאפשרת ביצוע של כלל פעילויות בסביבה אוורירית, מוארת וירוקה – כמו סלון, פינת בישול, פינה משפחתית ועוד.

לא בכדי רבים כבר מבינים את הצורך לתכנן את סביבת החוץ כחלק אינטגרלי מתכנון פנים הבית וחזיתותיו, עוד בשלב ההתחלה של הפרוייקט".

 

 

תכנון ועיצוב חוץ – כרכום עיצוב נוף, צלם עודד סמדר, אדריכלית שרון וייזר

 

 

"היום כבר מבינים שסביבת חוץ שתוכננה ועוצבה בצורה נכונה –  בעצם מעצימה ומגדילה את שטח הבית. רבים הפרוייקטים שנבנים על מנת "להכניס" את החוץ לבית, ליצור ויזואליה חווייתית על ידי ניצול  הנוף הפנורמי, הגינה, העצים, הצמחים, או הבריכה, גם בעת ישיבה בתוך הבית. להרגיש את החוץ גם בפנים. לעצב את החוץ בהתאם לסגנון הפנים, מבחינת חומרים, צבעוניות ותחושה" מסכם דוד.

 

 

תכנון ועיצוב חוץ – כרכום עיצוב נוף, צלם עודד סמדר, אדריכלית שרון וייזר

 

תכנון ועיצוב חוץ – שי דוד- כרכום עיצוב נוף, צלם עודד סמדר, אדר איריס אבנרי דביר

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

ממרוקו באהבה
דניאל מיכאלי - עיצוב פנים
ביתו של אמן
ReMa אדריכלות
צלמי אדריכלות במבט אישי
תערוכת צילומים
בית ברמות השבים
הלל אדריכלות
אוטו גלידה קלאסי איטלקי
אוטוג'לה

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר