מנדלות במרכז הלב

המנדלה ידועה ככלי אומנותי מרפא. המנדלות הן סמלים אנרגטיים הנושאים בתוכם תדרים מרפאים המחברים לקצב ולהרמוניה פנימית. התבוננות בהם והשהייה במחיצתם מעוררת תהליכי צמיחה, התעוררות וחיבור לנקודת המהות שבנו ומהווים שער להרחבת התודעה. העיגול כצורה גאומטרית מבטא אחדות ושלמות.

 

מנדלות במרכז הלב מדיקל קר, סיתוונית גומברג – ציור באור

 

ציורי מנדלות במרכז הלב מדיקל קר, סיתוונית גומברג – סמלים אנרגטיים

ציור במעגלים מוביל את היוצר ואת המתבונן אל הנקודה הפנימית שבו, אל זיקוק הנתונים ,שם אנו חשים שלווים ושלמים וידוע כתהליך ריפוי רב עוצמה. תהליך היצירה מחזק את היכולת לחוות את הנוכחות הפנימית, להגביר את יכולת ההקשבה והריכוז וליצור התחדשות ושקט נפשי ובכך להעצים את תחושת הערך והביטחון העצמי.

 

סיתוונית גומברג, סמלים אנרגטיים

 

מרכז הלב מדיקל קר משלב רפואה הוליסטית עם רפואה מתקדמת רב מקצועית המיועדת לאנשים שעברו אירוע לבבי. במרכז החלמה גוף – נפש – רוח היחיד מסוגו בישראל, מטפלים בחסמים רגשיים של המחלימים בו ומציידים אותם בכלים לחזרה לשגרה.

באווירת נופש משפחתית ועוטפת ובחדרי בוטיק מפוארים, שתוכננו במיוחד למחלימי הלב, מתאפשרת תחושה נעימה והרגשה משקמת.

המרכז ממוקם בלב העיר בת-ים ובמרחק הליכה קצר מחוף הים והטיילת הקסומה של העיר.

 

סיתוונית גומברג – ציור באור

 

ציורי מנדלות במרכז הלב מדיקל קר, סיתוונית גומברג – סמלים אנרגטיים

 

 

סיתוונית גומברג – מורה לאוריתמיה, אמנית ומנחת סדנאות ליצירת מנדלות. מלווה תהליכי התפתחות ומודעות ומטפלת בשיטת לוהאר טיקה ומפתחת שיטת “ציור באור” הוזמנה לשלב את המנדלות בקירות המרכז הרפואי.

את קירות המרכז מעטרים איורי המנדלה הקסומים שלה שמשדרים חיים, בריאות, עוצמה ושפע. למנדלה שימוש חשוב בעבודה טיפולית והיא משמשת כלי רב-עצמה להתפתחות רוחנית בהינדואיזם ובבודהיזם. מקור המילה מנדלה הוא משפת הסנסקריט ההודית, והפירוש הינו מרכז/מעגל.

 

ציורי מנדלות במרכז הלב מדיקל קר, סיתוונית גומברג – סמלים אנרגטיים

 

 

לדברי סיתוונית: "הרצון שלי היה לגשר גבוה לנמוך ולאפשר לגיאומטריות להגיע דרכי כדי לתמוך את הכלל… רצון פעיל מחובר למשאלת לב, מתוך הכרה בעוצמה ובכוחות הריפוי שטמונות בצורות אלה והכוח שלהן על המרחב בו הן נמצאות.
וכמו שאומרים: "היכן שיש רצון פעיל שם מתרחשת בריאה… "

 

ציורי מנדלות במרכז הלב מדיקל קר, סיתוונית גומברג – סמלים אנרגטיים

 

סיתוונית גומברג – ציור באור

 


בשנים האחרונות פיתחה סיתוונית שיטה הנקראת “ציור באור” שהיא בעצם כלי להעצמה וחיבור למהות ומשמעות דרך ציור גיאומטריות. “ציור באור” הוא תולדה של העשייה האומנותית והמחקר שלה בנושא מנדלות ככלי אומנותי מרפא. כיום היא מלמדת את השיטה שלי גם בבתי ספר ובסדנאות שהיא עורכת בכל רחבי הארץ.

לאתר של ציור באור.

 

סיתוונית גומברג – סמלים אנרגטיים

 

 

 

 

 

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

סיפור אהבה עתיק
Lost & Found- Roni Karsh
מיקי צעיר נצחי
קולקצית קפסולה בטולמנ'ס
דיוקן של מנורה
קמחי תאורה
סרוויס הוט-קוטור
RENBY
ביתו של אמן
ReMa אדריכלות

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר