אופנה על הקיר

בסיומה של 2019 ניתן לומר שמערכת הקשרים בין עולמות האופנה ועיצוב הפנים מעולם לא היתה הדוקה יותר וכפי שזה נראה כרגע, ב- 2020 המצב לא הולך להשתנות. שני עולמות התוכן ניזונים מיסודות האסתטיקה והויזואליה, שניהם נשענים על שילובי צבעים, פאטרנים וטקסטורות מתוחכמים שבמינונים הנכונים הופכים את הפריט לאחר, מרגש וייחודי כך גם במקרה של קולקציית אריחים בשם Lio Liquida ,של המותג  האיטלקי המוביל FIORANESE  המיובא ארצה על ידי רשת 'סטודיו קרמיקה'.

 

סטודיו קרמיקה, הקשר בין עיצוב לאופנה- יחצ

 

 

את הסדרה עיצב עבור המותג מעצב אריחי הקרמיקה המוערך דוד טונלי שהשכיל לשלב בין פאטרנים ושבלונות אותם אימץ מאופנת ההלבשה שרווחה בשנות החמישים של המאה הקודמת אך באדפטציה עכשווית הודות לשימוש מדויק בצבעי פסטל כמו שנהב, אפור יונה, ורוד, מרווה, כחול וקקאו.

 

 

סטודיו קרמיקה, הקשר בין עיצוב לאופנה- יחצ

 

לשיטתו של טונלי סדרת האריחים החדשה מהווה מייצג אקלקטי שמתאים לחללי מגורים וכן לחללי מסחר ומשרדים. לטובת העניין יוצרו האריחים בשתי מידות עקרוניות- כלוחות גדולי ממדים במידות של 1.20/2.70 מטר שמשמשים ליצירת משטחים גדולים והמשכיים עם מינימום חיבורים וכן כאריחים, קטנים בהרבה, במידות של 20/20 ס"מ שמאפשרים לשלב בין הדוגמאות השונות ולייצר פסיפס וויזואלי מרהיב ויחודי.

 

סטודיו קרמיקה, הקשר בין עיצוב לאופנה- יחצ

 

סטודיו קרמיקה, הקשר בין עיצוב לאופנה- יחצ

 

סטודיו קרמיקה, אולם הדגל החדש לח"י 29 בני ברק,

רעננה, ראשל"צ, בית שמש וסניף עודפים בשוהם.

 

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

זהב וכסף במטבח
דא קוצ'ינה
חגיגת אור טוסקנית
טריגון ים תאורה
חדר משלהם
הקשר בין עיצוב לתרומה לקהילה
קלאסי ומודרני בבית אחד
הלבשת בתים
'פטיש' לעץ
אלון דודו - ריהוט עץ

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר