איכות נצחית

האוסף החדש של משטחיי סיילסטון למטבח נקרא Eternal והוא מוקדש לאקזוטיקה המרהיבה של השיש. העורקים והגידים מפארים את פני המשטח ואף חודרים לעומקו בחיבורים ובשפה למראה כולל ומושלם.

משטחיי Eternal, מיוצרים בטכנולוגיית N-Boost, פיתוח חדשני של חברת קוסנטינו, המאפשר ניקוי ותחזוקה של משטחי סיילסטון, המעלה את עוצמת הצבע ומעצים את רמת הבהירות של המשטח.

06

02

 

®Silestone, המותג המוביל בעולם למשטחי קוורץ, משיק ברחבי העולם בו זמנית את אוסף "Eternal". האוסף הייחודי כולל שבעה צבעים אקזוטיים המבוססים על הערכה ומחויבות לשמר את יופיו הטבעי והאותנטי של השיש.
08

04

 

אוסף Eternal מגדיר מחדש את החומר האציל הנצחי שמתלווה לתרבותנו מאז ומעולם. אלא שכעת מועצם בהרכב אסתטי ותפקודי מהגבוהים בעולם.

בזכות טכנולוגיות גבוהות של מעבדות המחקר והפיתוח של קוסנטינו שולבו באוסף Eternal תכונות המעניקות לו אסתטיקה טבעית יוצאת דופן שבה הגידים והעורקים משחקים תפקיד חיוני באפקט הכולל. העורקים הנראים על פני השטח חודרים לתוך עומק הלוח, ומאפשרים יצירת מראה כולל מושלם, אפילו בחיבורים ובשפות הלוח. יתר על כן, הגידים והעורקים חוזרים על עצמם בנאמנות לעיצוב המקורי ובכך מעניקים אסתטיקה ייחודית שלא ניתן להתעלם מיופייה.

אוסף Eternal הוא האוסף הראשון של משטחי סיילסטון המיוצר בטכנולוגיית N-Boost‏. טכנולוגיית N-Boost (פטנט רשום של קבוצת Cosentino) הינה פיתוח טכנולוגי מתקדם שמתקן את משטחי החומר ברמה המולקולרית ובכך משפר הן את התפקוד הטכני היומיומי והן את תכונות האיכות והיופי המגדירות את משטחי סיילסטון.

 

05

01

 

בזכות טכנולוגיית N-Boost אפשרויות הניקוי והתחזוקה של משטחי סיילסטון משנים את כל שידענו והכרנו בתחום, ייתרה מכך פעולת הניקוי מעלה את עוצמת הצבע ומעצים את רמת הבהירות של המשטחים. מלבד התכונות המודגשות, קולקציית Eternal כולל גם את התכונות שמאפיינות את מותג סיילסטון לרבות התנגדות גבוהה להלם ולשריטות, ייצור של משטחים גדולים ושימושים רב-תכליתית.

 

 

07

 

Silestone® , שבעה צבעים המוקדשים לאקזוטיקה המרהיבה של השיש.

Eternal Calacatta Gold. צבע המבוסס על רקע לבן שבו גידים ועורקים אפורים רחבים עם הבזקי זהב בלתי צפויים. המראה המכובד של Eternal Calacatta Gold נותן כבוד לשיש שזכה להערכה רבה מאז העת העתיקה.

Eternal Statuario. בהשראת שיש קררה מאיטליה. משטח לבן עם עיטורים מבריקים, רכים מאוד בגוון של אפור. צבע והרמוניה משולבים יחד לרקע שבולט בתחושת עומק מרשימה.

Charcoal Soapstone. בהשראת "אבן הפחם" הפופולארית, יש לצבע זה גימור כחול-אפור עם עורקים וגידים באפור חזק. יצירה מרשימה, מאופיינת בעגלגלות, עומק ותחושת תנועה.

Pearl Jasmine. בהשראת שיש Macaubas לבן, הצבע Pearl Jasmine מציע רקע של שיש לבן שלתוכו ארוגים גלים של אפור ועיטורים. אסתטיקה טהורה מוקרנת מסגנון טבעי עם עידון נצחי.

Eternal Calacatta Classic. הגרסה הקלאסית עוקבת אחר המאפיינים של Eternal Calacatta Gold ומשקפת דגם עיטורים שונה הבולע את הבזקי הזהב. עיצוב מדויק עם אפקט אלגנטי מושך עין.

Eternal Serena. גימור אבן אפורה עם גידים בקווים לבנים עדינים ואצילים הנמשכים לעומק המשטח. העדינות והרכות של הטבע מוגדרות מחדש.

Eternal Statuario. כאזכור של השיש הספרדי "מרקינה שחור", היצירה הזו מציגה רקע שחור עוצמתי שבו משובצים עורקים וגידים בלבן עוצמתי בעלי אישיות חזקה.

 

 

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

בית העץ
סדנת Scumpi – נגרות ומסגרות אומן
כוחו של קיר מעוצב
עיצוב: אורית כוכבי | משטחים: למינם ישראל
הבון טון של הבטון
מראה בטון אצל המותגים המובילים בעיצוב
תעופה במשרד
חגי נגר אדריכלים
סרוויס הוט-קוטור
RENBY

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר