ובהמשך ישיר…

הקשר בין תכנון החוץ לפנים מוסיף ומתהדק בדירות בעלות מרפסות ובבתים הפרטיים. האקלים הישראלי הנוח מאפשר בילוי ואירוח לאורך כל השנה ואכן הנטייה היא ליצור גם שם חווית לייף סטייל מקבילה לזאת שבתוך הבית. פרט לפתחים רחבים המציפים את הבית באור טבעי ומהווים אלמנט מקשר, אחת הדרכים המרכזיות לשמר את הרצף וליצור תחושה אוורירית והרמונית היא שימוש בריצופים וחיפויים המיועדים לסביבת החוץ בסגנון זהה לאלה שהותקנו בתוך הבית עצמו. חברת 'חלמיש', המתמחה בייבוא וייצור אריחים וחיפויים מעוצבים מציעה מגוון רחב של אריחי ריצוף המותאמים במיוחד עבור משימה ומאפשרים יצירת תחושת המשכיות והומוגניות.

 

חלמיש, צילום ערן ניב

 

חלמיש, צילום ערן ניב

 

באולם התצוגה של החברה ניתן למצוא מגוון רחב של אריחים בגדלים, חיתוכים, צבעים וגימורים שמתאימים הלכה למעשה לכל סגנון אותו נרצה ליצור: מודרני, כפרי, תעשייתי וכיוב'. גימור האריחים מעט יותר מחוספס למגע מאלה המותקנים בתוך הבית, זאת על מנת למנוע החלקה ולספק עמידות בתנאי החוץ. האריחים מעוצבים באופן מוקפד בטכנולוגיות חיתוך מיוחדות, בכך יוצרים מראה יוקרתי ומסייעים ביצירת עיצוב מושלם ושלם של שני החללים שמדברים למעשה באותה שפה.

 

חלמיש, צילום ערן ניב

 

גם אלה המחפשים אריחים בגימור דק ימצאו את מבוקשם. אלה צוברים תאוצה מכיוון שהם נותנים הד לפרקט שהפך למאוד פופולרי ומותקן בבתים רבים. האריחים עשויים גרניט פורצלן והעובדה שהם זמינים במגוון רחב של מידות, גוונים וגימורים  מאפשרת התאמה אופטימלית בין שני האגפים.

 

חלמיש, צילום ערן ניב

להשיג בחברת חלמיש, לח"י 31 בני ברק

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

Mediterranean Blue
מיכל האן עיצוב פנים
משנה את חוקי המטבח
איילמינם, - יבואנית LAMINAM
מנטה ולימון
טולמנ'ס דוט
שלוש תערוכות
מוזיאון פתח תקוה לאמנות
חפצים עם סיפור
גלריה לה-ברוקנט

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר