הארה ברת קיימא

מציאות החיים האורבנית והאינטנסיבית גורמת לרבים לשאוף וליצור סביבה ביתית, נינוחה ומרגיעה בה משולבים אלמנטים מהטבע. קולקציית מנורות ה-PALMA של מותג התאורה הספרדי VIBIA, המיובא ארצה על ידי חברת 'קמחי תאורה', נוצרה בכדי לתת מענה לסוגיה זו ומספקת ממד טבעי ומלא חיים בחללי הבית השונים.

 

קולקציית מנורות ה-PALMA של מותג התאורה הספרדי VIBIA, המיובא ארצה על ידי חברת 'קמחי תאורה'

 

על תכנון סדרת המנורות אמון מעצב התאורה הספרדי אנתוני ארולה (Antoni Arola) שביקש להביע בקולקציה זאת ערכים מסורתיים ולפאר את מורשת הטבע. המנורות בעלות מראה אורגני ומשתלבת כמונומנט מרחף ואוורירי בחלל. צורתן הגיאומטרית משלבת בין עיגולי תאורה עשויים זכוכית מנופחת בעבודת יד לפסי אלומיניום ליניאריים מינימליסטים וקעריות ייעודיות  בהן ניתן לשתול צמחיה. הקומפוזיציה הא-סימטרית הרנדומלית של המנורות גם היא נאמנה לקונספט הטבעי המבוקש. אפקט התאורה החמה משרת את הרציונל העיצובי. אלומת האור עוטפת, מנחמת ומרגיעה.

 

 

הקולקציה כוללת מגוון דגמי מנורות משתלשלות על התקרה, קיר ושולחן. את תצורתן ניתן להתאים בקומפוזיציות שונות בהתאם לצרכי הפרויקט. הקולקציה כוללת שני גדלים של כדורי זכוכית ואת פסי האלומיניום ניתן להשיג בגימור טבעי, גרפיט או בצבע לבן.

 

 

להשיג בקמחי תאורה – לח"י 23 בני ברק. www.kamchi.co.il

יצירת קשר

קטגוריות נוספות באתר

אולי יעניין אותך גם?

ילדות מעוצבת
בטולמנ'ס דוט בית יהושוע
גינה אורבנית
GREEN TOUCH
תמיד במרכז
LAMINAM
קלאסי ומודרני בבית אחד
הלבשת בתים
לגור ברקמה העתיקה של יפו
יריב מנדל אדריכלים

הירשמו לניוזלטר שלנו

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש, מיוחד ומלהיב בעיצוב ואדריכלות? הירשם כאן

    חפש באתר